Je bent nog niet ingelogd
Targus DEFCON® CL
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
Targus DEFCON CL is een betrouwbare beveiligingsoplossing voor laptops en meer. Met een kabellengte van 2,10 meter biedt dit grijze slot flexibiliteit bij het beveiligen van uw apparatuur op verschillende locaties. Het DEFCON CL-systeem van Targus is ontworpen voor gebruikers die hun laptop en accessoires willen beschermen tegen diefstal. Dit slot combineert functionaliteit met een compact en draagbaar ontwerp, ideaal voor professionals en studenten die mobiel werken. De robuuste constructie maakt het geschikt voor dagelijks gebruik op kantoor, onderweg of op andere openbare plaatsen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Targus |
| Materiaal | Staal |
| Kabellengte | 2.10 m |
| Kleur Product | Grijs |
| Verkrijgbaar sinds | December 2015 |
| EAN | 5024442711206 |
| Vendorcode | PA410E |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Grijs |
| Materiaal | Staal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 3 mm |
| Diepte | 2000 mm |
| Gewicht | 200 gram |
| Hoogte | 3 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 2.10 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter van de kabel | 4.00 mm |
| Slot type | Combinatieslot |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5024442711206 |
| Vendorcode | PA410E |
| Artikelnr | 708195 |
| Merk | Targus |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Elke dag worden bijna 1000 laptops gestolen – bescherm uw laptop en zijn kostbare gegevens met dit betaalbaar beveiligingsproduct – het DEFCON® CL. Het DEFCON® kabelslot (CL) is een 2.1 meter lange kabel van gegalvaniseerd staal die u om een vast voorwerp laat lopen en handig in de slotopening van uw laptop vastmaakt. Ons DEFCON® CL heeft een door de gebruiker instelbaar combinatieslot met 10.000 mogelijke instellingen. Het DEFCON® CL is het eerste beveiligingsproduct voor laptops met alle voordelen en gemak van een sleutelloze beveiliging.
Dit is een
Inclusief beveiligings-base plaat voor alternatieve oplossingen
Gemakkelijk te bevestigen aan elke notebook met een opening voor een veiligheidsslot
Combineert een stalen kabel van 2.1 meter met een combinatieslot
Tot 10.000 door de gebruiker instelbare combinaties
Dit is een
Inclusief beveiligings-base plaat voor alternatieve oplossingen
Gemakkelijk te bevestigen aan elke notebook met een opening voor een veiligheidsslot
Combineert een stalen kabel van 2.1 meter met een combinatieslot
Tot 10.000 door de gebruiker instelbare combinaties
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯