Je bent nog niet ingelogd
Kensington Slim Combination Ultra Cable Lock voor Standard Slot
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
De Kensington Slim Combination Ultra Cable Lock voor Standard Slot biedt beveiliging voor uw laptop en ander apparatuur. Dit slot is vervaardigd uit duurzaam carbonstaal en beschikt over een handige combinatieslot zonder sleutel. Met een kabellengte van 1,80 meter kunt u uw apparaat eenvoudig aan vaste objecten bevestigen. Het zwarte design past bij de meeste laptops en draagtas sen. Het slot is compact en licht, ideaal voor onderweg. Geschikt voor alle standaard slots op laptops en ander elektronisch apparatuur, dit slot biedt praktische bescherming tegen diefstal.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Kensington |
| Materiaal | Carbonstaal |
| Kabellengte | 1.80 m |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | September 2021 |
| EAN | 85896606284 |
| Vendorcode | K60628WW |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Carbonstaal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 209 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 1.80 m |
| Type beveiligingssleufanker | Standaard |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort kabel | Ultra |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter van de kabel | 6.50 mm |
| Slot type | Combinatieslot |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 85896606284 |
| Vendorcode | K60628WW |
| Artikelnr | 910431 |
| Merk | Kensington |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯