Je bent nog niet ingelogd
Kensington Kabelslot met sleutel voor Surface Pro en Surface Go
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
Het Kensington Kabelslot met sleutel is ontworpen voor Surface Pro en Surface Go apparaten. Dit slot is vervaardigd uit robuust carbonstaal en biedt een betrouwbare beveiligingsoplossing voor uw mobiele apparaten. Met een kabellengte van 1,80 meter hebt u voldoende bereik om uw tablet veilig vast te zetten aan bijvoorbeeld bureau's of andere vaste objecten. Het zwarte design past naadloos bij uw Surface-apparaat. Dit kabelslot is ideaal voor gebruik op kantoor, in de klas of onderweg.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Kensington |
| Materiaal | Carbonstaal |
| Kabellengte | 1.80 m |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2022 |
| EAN | 85896681342 |
| Vendorcode | K68134WW |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | Surface Go; Surface Pro 8; Surface Pro 10; Surface Go 3; Surface Pro 5; Surface Pro 6; Surface Pro 7; Surface Pro 7+; Surface Pro 4; Surface Pro 9; Surface Go 2; Surface Go 4; Surface Pro 13" (11th Ed) |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Carbonstaal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 270 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 1.80 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort kabel | Standard |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal meegeleverde sleutels | 2 |
| Diameter van de kabel | 5.00 mm |
| Veiligheids functies | Hidden pin |
| Slot type | Sleutel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 85896681342 |
| Vendorcode | K68134WW |
| Artikelnr | 922201 |
| Merk | Kensington |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
