Je bent nog niet ingelogd
Targus ASP96RGL kabelslot Zilver 2 m
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
Het Targus ASP96RGL is een robuust kabelslot in zilver, perfect voor het beveiligen van laptops en andere waardevolle apparatuur. Met een lengte van 2 meter biedt dit slot voldoende bereik voor flexibele plaatsing. Het slot is vervaardigd uit duurzaam metaal en staal, wat een solide beschermingslaag garandeert tegen ongeautoriseerde ontvreemding. Dit betrouwbare beveiligingsproduct uit de groep Sloten en Beveiliging is ideaal voor professionals en reizigers die hun apparaten willen beschermen op kantoor, school of onderweg.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Targus |
| Materiaal | Metaal, Staal |
| Kabellengte | 2.00 m |
| Kleur Product | Zilver |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2022 |
| EAN | 5051794035735 |
| Vendorcode | ASP96RGL |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zilver |
| Materiaal | Metaal, Staal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 48 mm |
| Diepte | 18 mm |
| Gewicht | 150 gram |
| Hoogte | 34,8 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal combinaties | 10000 |
| Kabellengte | 2.00 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beste gebruik | Monitor, Laptop, PC |
| Slot type | Combinatieslot |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5051794035735 |
| Vendorcode | ASP96RGL |
| Artikelnr | 925699 |
| Merk | Targus |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
