Je bent nog niet ingelogd
StarTech.com Nano Compatibel Laptop Kabelslot, 1,5m Slim Lock Laptop Beveiligingskabel, Anti-Diefsta
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
StarTech.com Nano Compatibel Laptop Kabelslot biedt betrouwbare bescherming voor uw laptop. Dit slim ontworpen beveiligingssysteem combineert duurzame materialen - kunststof en staal - voor robuuste beveiliging tegen diefstal. Met een indrukwekkende kabellengte van 2 meter heeft u voldoende bereik om uw laptop aan vaste objecten vast te maken op kantoor, in cafés of onderweg. Het nano-formaat slot past compatibel met diverse laptopmodellen en blijft compact zonder veel ruimte in uw tas in te nemen. Beschikbaar in praktische zilver en zwarte afwerkingen, dit beveiligingsslot is essentieel voor wie mobiel werkt en hun apparatuur wil beschermen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Startech |
| Materiaal | Kunststof, Staal |
| Kabellengte | 2.00 m |
| Kleur Product | Zilver, Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2025 |
| EAN | 65030900713 |
| Vendorcode | SNANOC4D-LAPTOP-LOCK |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zilver, Zwart |
| Materiaal | Kunststof, Staal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 180 mm |
| Hoogte | 22 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Kabelkoord met klittenband | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breek Sterkte | 61 kg |
| Snijbestendig | ✓︎ |
| Kabellengte | 2.00 m |
| Type beveiligingssleufanker | Nano |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Anti-diefstal functie | ✓︎ |
| Beste gebruik | Laptop |
| Slot type | Combinatieslot |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 65030900713 |
| Vendorcode | SNANOC4D-LAPTOP-LOCK |
| Artikelnr | 968126 |
| Merk | Startech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Het Nano laptop kabelslot is ontworpen om diefstal van laptops en ultraslanke notebookcomputers tegen te gaan. Het veiligheidsslot heeft een 1,5 meter lange, snijbestendige stalen kabel, waardoor het een duurzame en betrouwbare oplossing is voor het beveiligen van laptops en andere apparaten met een Nano-beveiligingsslot.
De excentrische vergrendeltip is speciaal ontworpen zodat de meeste Ultrabook of dunne laptops plat kunnen blijven liggen als het slot is bevestigd. De vergrendelingskop, met een diameter van 14 mm en 360° roteerbaar, biedt flexibiliteit die het oprollen vermindert en de druk op de notebookslot vermindert.
Een voorgeïnstalleerde schuimrubberen beschermende afstandhouder bij het uiteinde van het slot voorkomt beschadiging van de laptop of randapparatuur.
Dankzij het sleutelloze kabelslot kunnen gebruikers een unieke combinatiecode instellen vanuit 10.000 mogelijke combinaties voor een betere beveiliging. Het slot is bestand tegen een trekkracht van 61,2kg en biedt een fysieke beveiliging voor computers en andere randapparatuur.
Opmerking: Trekkrachtwaarden kunnen variëren als beveiligingsslots niet voldoen aan de ontwerpnormen die door hun respectieve fabrikanten zijn gespecificeerd.
Het veelzijdige beveiligingsslot is niet beperkt tot laptops of notebooks. Deze kan ook worden gebruikt om andere apparaten te beveiligen, zoals dockingstations, monitors, printers, SFF-computers, projectors, oscilloscopen of andere kantoor- en labapparatuur.
Uitbreidbaar met LTANCHOR & LTANCHORL (apart verkrijgbaar) ankersloten om aan bijna elk vlak oppervlak te bevestigen
Slotontwerp
De excentrische vergrendeltip is speciaal ontworpen zodat de meeste Ultrabook of dunne laptops plat kunnen blijven liggen als het slot is bevestigd. De vergrendelingskop, met een diameter van 14 mm en 360° roteerbaar, biedt flexibiliteit die het oprollen vermindert en de druk op de notebookslot vermindert.
Een voorgeïnstalleerde schuimrubberen beschermende afstandhouder bij het uiteinde van het slot voorkomt beschadiging van de laptop of randapparatuur.
Combinatieslot
Dankzij het sleutelloze kabelslot kunnen gebruikers een unieke combinatiecode instellen vanuit 10.000 mogelijke combinaties voor een betere beveiliging. Het slot is bestand tegen een trekkracht van 61,2kg en biedt een fysieke beveiliging voor computers en andere randapparatuur.
Opmerking: Trekkrachtwaarden kunnen variëren als beveiligingsslots niet voldoen aan de ontwerpnormen die door hun respectieve fabrikanten zijn gespecificeerd.
Brede compatibiliteit
Het veelzijdige beveiligingsslot is niet beperkt tot laptops of notebooks. Deze kan ook worden gebruikt om andere apparaten te beveiligen, zoals dockingstations, monitors, printers, SFF-computers, projectors, oscilloscopen of andere kantoor- en labapparatuur.
Uitbreidbaar met LTANCHOR & LTANCHORL (apart verkrijgbaar) ankersloten om aan bijna elk vlak oppervlak te bevestigen
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯