Je bent nog niet ingelogd
Conceptronic CUSTODIO02BN kabelslot Zwart 1,8 m
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (woensdag)
Het Conceptronic CUSTODIO02BN kabelslot in zwart biedt een praktische beveiligingsoplossing voor uw laptop en ander elektronisch apparatuur. Met een kabellengte van 1,8 meter beschikt u over voldoende bereik om uw apparaat vast te zetten aan vaste voorwerpen. Het compacte ontwerp maakt het ideaal voor mobiel gebruik, zodat u uw laptop veilig kunt beveiligen in kantoren, bibliotheken of onderweg. Dit zwarte kabelslot is een betrouwbare accessoire voor het beschermen van uw waardevolle apparaten tegen ongeoorloofde verplaatsing.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Conceptronic |
| Kabellengte | 1.80 m |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | November 2023 |
| EAN | 4015867235737 |
| Vendorcode | CUSTODIO02BN |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Nano |
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 38 mm |
| Diepte | 20 mm |
| Gewicht | 140 gram |
| Hoogte | 1800 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 1.80 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal meegeleverde sleutels | 2 |
| Beste gebruik | Laptop |
| Diameter van de kabel | 4.50 mm |
| Slot type | Sleutel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4015867235737 |
| Vendorcode | CUSTODIO02BN |
| Artikelnr | 957248 |
| Merk | Conceptronic |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten