Je bent nog niet ingelogd
DICOTA D32068 kabelslot Zilver 0,3 m
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (woensdag)
❮
❯
Het DICOTA D32068 kabelslot biedt beveiliging voor uw laptop en andere apparaten. Dit slot is vervaardigd uit robuust staal en zink, wat duurzaamheid garandeert. Met een kabellengte van 0,3 meter is het compact en gemakkelijk mee te nemen. De zilveren afwerking geeft het slot een professioneel uiterlijk. Het slot is ideaal voor gebruik op kantoor, onderweg of thuis en helpt ongeautoriseerde toegang tot uw apparatuur te voorkomen. Een essentieel accessoire voor wie waarde hecht aan de veiligheid van zijn elektronische apparaten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Dicota |
| Materiaal | Staal, Zink |
| Kabellengte | 0.30 m |
| Kleur Product | Zilver |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2024 |
| EAN | 7640239421455 |
| Vendorcode | D32068 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington, Nano, Noble, Wig |
| Kleur Product | Zilver |
| Materiaal | Staal, Zink |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruiksvriendelijk | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 31,9 mm |
| Diepte | 30,8 mm |
| Hoogte | 14,5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 0.30 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beste gebruik | Monitor, Laptop, Printer, Projector |
| Diameter van de kabel | 4.40 mm |
| Gemakkelijk te installeren | ✓︎ |
| Veiligheids functies | T-stang |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 7640239421455 |
| Vendorcode | D32068 |
| Artikelnr | 959535 |
| Merk | Dicota |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯