Je bent nog niet ingelogd
Targus ASP96RGLX kabelslot Zilver 2 m
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
Het Targus ASP96RGLX kabelslot in zilver biedt betrouwbare bescherming voor uw laptop en andere waardevolle apparaten. Dit slot is vervaardigd uit duurzaam metaal en staal voor maximale sterkte. Met een kabellengte van 2 meter geniet u flexibiliteit bij het bevestigen aan vaste objecten. Het compacte ontwerp en zilveren afwerking passen uitstekend bij moderne laptops. Ideaal voor onderweg of op het kantoor, dit kabelslot voegt een laag bescherming toe aan uw draagbare apparatuur.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Targus |
| Materiaal | Metaal, Staal |
| Kabellengte | 2.00 m |
| Kleur Product | Zilver |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
| EAN | 5051794035728 |
| Vendorcode | ASP96RGLX |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zilver |
| Materiaal | Metaal, Staal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 2030 mm |
| Diepte | 18 mm |
| Gewicht | 172 gram |
| Hoogte | 48,7 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal combinaties | 10000 |
| Kabellengte | 2.00 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beste gebruik | Monitor, Laptop, PC |
| Diameter van de kabel | 5.00 mm |
| Slot type | Combinatieslot |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5051794035728 |
| Vendorcode | ASP96RGLX |
| Artikelnr | 975119 |
| Merk | Targus |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯