Je bent nog niet ingelogd
Acer Predator X34X 34" Wide Quad HD 240Hz Curved OLED Gaming monitor
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
13x
De Acer Predator X34X is een 34 inch ultrawide curved OLED gaming monitor met indrukwekkende specificaties. Met een resolutie van 3440 x 1440 pixels en 240 Hz refresh rate biedt het monitor uitstekende beeldkwaliteit en vloeiende gameplay. Het W-OLED paneel zorgt voor diepzwarten en levendige kleuren, terwijl de DisplayHDR 400 certificering en 0.03 ms reactietijd professionele gaming prestaties leveren. De ultrawide 21:9 schermverhouding en gebogen design vergroten je visuele ervaring, aangevuld met USB-C connectiviteit voor extra flexibiliteit.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Acer |
| Resolutieklasse | WQHD |
| Scherm resolutie | 3440 x 1440 pixels |
| Scherm Diagonaal | 34.0 inch (86.4cm) |
| Refresh Rate | 240 Hz |
| Schermverhouding | 21:9 |
| Paneel Type | W-OLED |
| HDR Type | DisplayHDR 400 |
| Reactietijd | 0.03 ms |
| Curved | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2024 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Antireflectiescherm | ✓︎ |
| Paneel Type | W-OLED |
| Curved | ✓︎ |
| Aantal kleuren | 1.07B |
| Scherm Diagonaal | 34.0 inch (86.4cm) |
| Schermverhouding | 21:9 |
| Resolutieklasse | WQHD |
| HDR | ✓︎ |
| Helderheid | 450 cd/m² |
| HDR Type | DisplayHDR 400 |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| Kleurbereik | 99 procent |
| Kleurstandaard gamut | DCI-P3 |
| Refresh Rate | 240 Hz |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 21:9 |
| Pixelafstand | 0.23 mm |
| Scherm resolutie | 3440 x 1440 pixels |
| Reactietijd | 0.03 ms |
| Schermkromming | 800 R |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Contrast Statisch | 150.000 : 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sync Technologie | AMD FreeSync Premium |
| Kleurdiepte | 10 Bit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✓︎ |
| Gemiddeld vermogen | 5 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Gebruik | Gaming |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort in | 1 x |
| HDMI in | 2 x |
| Aantal upstream-poorten | 2 |
| Geint. USB hub | ✓︎ |
| Aantal USB Type-C downstreampoorten | 2 |
| Mini jack (3.5mm) aansluitingen | ✓︎ |
| Displayport versie | 1.4 |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.1 |
| Hoofdtelefoon uit | ✓︎ |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -5 - 15° |
| Portretstand | ✖︎ |
| Draaibaar | ✖︎ |
| Horizontaal draaibaar | -15 - 15° |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Kantelbaar | ✖︎ |
| Schermdiameter in centimeters | 86,4 cm |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | HDMI, USB |
| Staander inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 786 mm |
| Diepte | 305 mm |
| Gewicht | 8.50 kg |
| Hoogte | 555 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery Vermogen | 90 W |
| Verstelbare hoogte (max) | 11 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| KVM switch | ✖︎ |
| Ophangsysteem voor aan de muur | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711121955969 |
| Vendorcode | UM.CXXEE.X01 |
| Artikelnr | 10063 |
| Merk | Acer |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
X34Xbmiiphuzx
Toon meer
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




