Je bent nog niet ingelogd
MSI G2712DE computer 68,6 cm (27") 1920 x 1080 Pixels Full HD Zwart monitor
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De MSI G2712DE is een 27 inch Full HD monitor met indrukwekkende specificaties voor gaming en productiviteit. Met een 1920 x 1080 pixelresolutie en 16:9 beeldverhouding biedt het monitor een helder beeld. Het IPS-paneel zorgt voor goede kleurweergave en beeldkwaliteit, terwijl de 170 Hz verversingsfrequentie vloeiend spelen mogelijk maakt. De reactietijd van 1 ms vermindert ghosting, wat ideaal is voor snelle bewegingen. Dit veelzijdige display past in diverse toepassingen, van werk tot entertainment.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | MSI |
| Resolutieklasse | Full-HD |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Scherm Diagonaal | 27.0 inch (68.6cm) |
| Refresh Rate | 170 Hz |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Paneel Hoofdtype | IPS |
| Paneel Type | IPS |
| Reactietijd | 1 ms |
| Verkrijgbaar sinds | November 2023 |
| EAN | 4711377044387 |
| Vendorcode | 9S6-3CB51T-080 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Antireflectiescherm | ✓︎ |
| Paneel Type | IPS |
| Curved | ✖︎ |
| Aantal kleuren | 16.7M |
| Scherm Diagonaal | 27.0 inch (68.6cm) |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Contrast ratio (dynamisch) | 100000000:1 |
| Paneel Hoofdtype | IPS |
| Frequentiebereik horizontaal | 30 - 100 kHz |
| Frequentiebereik verticaal | 48 - 170 Hz |
| Grootte beeld (horizontaal) | 59,8 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,6 cm |
| Resolutieklasse | Full-HD |
| HDR | ✖︎ |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| Kleurbereik | 85,67 procent |
| Kleurstandaard gamut | Adobe RGB |
| Refresh Rate | 170 Hz |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelafstand | 0.311 mm |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Reactietijd | 1 ms |
| Responstijd (min) | 1 ms |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Contrast Statisch | 1.100 : 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sync Technologie | AMD FreeSync Premium |
| Kleurdiepte | 8 Bit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✖︎ |
| Ingebouwde webcam | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frameloos ontwerp | ✓︎ |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| Gebruik | Gaming |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort in | 1 x |
| HDMI in | 2 x |
| Geint. USB hub | ✖︎ |
| Displayport versie | 1.2a |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 1.4 |
| Hoofdtelefoon uit | ✓︎ |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| USB-C | ✖︎ |
| USB Power Delivery | ✖︎ |
| USB-C Alt DP Modus | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -5 - 20° |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Portretstand | ✖︎ |
| Draaibaar | ✖︎ |
| Hoogte verstelbaar | ✖︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| On Screen Display (OSD) | ✓︎ |
| Schermdiameter in centimeters | 69 cm |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-adapter, uitgangsspanning | 20 V |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 17 kWu |
| Stroom | 2.25 A |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 17 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | AC, DisplayPort |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Staander inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 612.5 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 612,5 mm |
| Diepte | 228.2 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 45 mm |
| Gewicht | 4.10 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 3,3 kg |
| Hoogte | 454 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 368,3 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Europees Productregister voor Energielabeling (EPREL) code | 1220852 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711377044387 |
| Vendorcode | 9S6-3CB51T-080 |
| Artikelnr | 1098424 |
| Merk | MSI |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd
✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





