Je bent nog niet ingelogd
MSI MPG 491CQPDE QD-OLED computer 124,5 cm (49") 5120 x 1440 Pixels DQuad HD QDOLED Zwart monitor
Levertijd: uitverkocht
❮
❯
❮
❯
De MSI MPG 491CQPDE is een ultrawide gaming monitor met 49 inch QD-OLED scherm in 5120 x 1440 resolutie. Met een 32:9 schermverhouding biedt het immersieve werkruimte voor gaming, design en multitasking. Het gebogen display ondersteunt 144 Hz verversingsfrequentie met ultrasnel 0.03 ms reactietijd. De OLED-technologie met DisplayHDR 600 levert diepe zwarten en levendige kleuren. USB-C aansluiting voegt extra connectiviteit toe.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | MSI |
| Resolutieklasse | DQHD |
| Scherm resolutie | 5120 x 1440 pixels |
| Scherm Diagonaal | 49.0 inch (124.5cm) |
| Refresh Rate | 144 Hz |
| Schermverhouding | 32:9 |
| Paneel Hoofdtype | OLED |
| Paneel Type | QD-OLED |
| HDR Type | DisplayHDR 600 |
| Reactietijd | 0.03 ms |
| Curved | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2024 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
1110,-
Uitverkocht
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Antireflectiescherm | ✓︎ |
| Paneel Type | QD-OLED |
| Curved | ✓︎ |
| Aantal kleuren | 1.07B |
| Scherm Diagonaal | 49.0 inch (124.5cm) |
| Schermverhouding | 32:9 |
| Paneel Hoofdtype | OLED |
| Frequentiebereik horizontaal | 232,2 - 234,4 kHz |
| Frequentiebereik verticaal | 48 - 144 Hz |
| Grootte beeld (horizontaal) | 119,7 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,9 cm |
| Resolutieklasse | DQHD |
| HDR | ✓︎ |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| HDR Type | DisplayHDR 600 |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| Kleurbereik | 99 procent |
| Kleurstandaard gamut | DCI-P3 |
| Refresh Rate | 144 Hz |
| Ondersteunde grafische resoluties | 5120 x 1440 |
| Ondersteunde video-modi | 1440p |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 32:9 |
| Pixelafstand | 0.233 mm |
| Scherm resolutie | 5120 x 1440 pixels |
| Reactietijd | 0.03 ms |
| Schermkromming | 1800 R |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 146 procent |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Contrast Statisch | 1.500.000 : 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sync Technologie | AMD FreeSync |
| VESA Adaptive Sync-ondersteuning | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✖︎ |
| Ingebouwde webcam | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frameloos ontwerp | ✓︎ |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| Gebruik | Gaming |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Voetenkleur | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort in | 1 x |
| HDMI in | 2 x |
| Geint. USB hub | ✓︎ |
| Aantal USB Type-A downstream-poorten | 2 |
| Aantal USB Type-B-upstreampoorten | 1 |
| Aantal USB Type-C downstreampoorten | 1 |
| Mini jack (3.5mm) aansluitingen | ✓︎ |
| Displayport versie | 1.4 |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.1 |
| Hoofdtelefoon uit | ✓︎ |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery | ✓︎ |
| USB-C Alt DP Modus | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -5 - 20° |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Portretstand | ✓︎ |
| Draaibaar | ✓︎ |
| Horizontaal draaibaar | -30 - 30° |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| Scharnier | ✖︎ |
| Schermdiameter in centimeters | 124,46 cm |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | g |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | F |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 50 kWu |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 43 kWu |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | DisplayPort, HDMI, USB |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Staander inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 1195 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 1195 mm |
| Diepte | 328 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 190 mm |
| Gewicht | 10.30 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 8,1 kg |
| Hoogte | 410 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 372 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery Vermogen | 90 W |
| Verstelbare hoogte (max) | 10 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| KVM switch | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711377157520 |
| Vendorcode | 9S6-3FA84T-008 |
| Artikelnr | 1124774 |
| Merk | MSI |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯