Je bent nog niet ingelogd
HP Serie 7 Pro 724pf 24" Full HD 100Hz IPS monitor
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De HP Serie 7 Pro 724pf is een 24-inch Full HD monitor met IPS-paneel, ideaal voor professioneel werk en contentcreatie. Met een resolutie van 1920 x 1080 pixels en 100 Hz verversingssnelheid biedt deze monitor scherpe beelden en vloeiende bewegingen. Het 16:9 schermformaat en IPS-technologie zorgen voor brede kijkhoeken en nauwkeurige kleurweergave. De reactietijd van 5 ms maakt deze monitor geschikt voor uiteenlopende toepassingen. Een betrouwbare keuze voor kantoor- en creatief werk.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Resolutieklasse | Full-HD |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Scherm Diagonaal | 24.0 inch (61.0cm) |
| Refresh Rate | 100 Hz |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Paneel Type | IPS |
| Reactietijd | 5 ms |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2024 |
| EAN | 197498445076 |
| Vendorcode | 8X530AA#ABB |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Antireflectiescherm | ✓︎ |
| Backlight type | Edge LED |
| Beeldoppervlakte | Mat |
| Paneel Type | IPS |
| Curved | ✖︎ |
| Aantal kleuren | 16.7M |
| Scherm Diagonaal | 24.0 inch (61.0cm) |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Contrast ratio (dynamisch) | 10000000:1 |
| Frequentiebereik horizontaal | 30 - 111 kHz |
| Frequentiebereik verticaal | 50 - 100 Hz |
| Grootte beeld (horizontaal) | 52,7 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 29,5 cm |
| Resolutieklasse | Full-HD |
| HDR | ✖︎ |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| Kleurbereik | 99 procent |
| Kleurstandaard gamut | sRGB, DCI-P3, Rec. 709 |
| LED backlight | ✓︎ |
| Refresh Rate | 100 Hz |
| Ondersteunde grafische resoluties | 1024 x 768 (XGA), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 720 (HD 720), 1280 x 800, 1440 x 900 (WXGA+), 1680 x 1050 (WSXGA+), 1920 x 1080 (HD 1080), 640 x 480 (VGA), 720 x 400, 800 x 600 (SVGA) |
| Ondersteunde video-modi | 1080p |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelafstand | 0.27 mm |
| Pixeldichtheid | 93 ppi |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Reactietijd | 5 ms |
| Schermhelderheid (piek) | 300 cd/m² |
| Schermomlijsting-technologie | Micro-Edge |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 99 procent |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Contrast Statisch | 1.500 : 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDCP | ✓︎ |
| Kleurdiepte | 8 Bit |
| Knippervrije technologie | ✓︎ |
| Laag-blauw-licht-technologie | ✓︎ |
| Soort voeding | Intern |
| VESA Adaptive Sync-ondersteuning | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✖︎ |
| Ingebouwde webcam | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zilver, Zwart |
| Gebruik | Home en Office |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Voetenkleur | Zilver, Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort in | 1 x |
| HDMI in | 1 x |
| Geint. USB hub | ✓︎ |
| Aantal USB Type-A downstream-poorten | 4 |
| Aantal USB Type-B-upstreampoorten | 1 |
| Mini jack (3.5mm) aansluitingen | ✓︎ |
| Displayport versie | 1.2 |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 1.4 |
| USB-C | ✖︎ |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -5 - 20° |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Portretstand | ✓︎ |
| Draaibaar | ✓︎ |
| Horizontaal draaibaar | -45 - 45° |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| On Screen Display (OSD) | ✓︎ |
| Pivot hoek | 0 - 90° |
| Scharnier | ✓︎ |
| Schermdiameter in centimeters | 60,5 cm |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | E |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | E |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 18 kWu |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 36 W |
| Vermogensverbruik (max) | 69 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afneembare standaard | ✓︎ |
| Garantiekaart | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | AC, DisplayPort, HDMI |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Staander inbegrepen | ✓︎ |
| Verpakkingsinhoud | Monitor; DisplayPortTM-kabel; HDMI-kabel; VESA-bevestigingsstuk; Garantiekaart; USB Type-A-naar-B-kabel; Installatieposter; Netsnoer; Kleurkalibratierapport |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 538.4 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 538,4 mm |
| Diepte | 195, 38.5 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 38,5 mm |
| Gewicht | 4.70 kg |
| Hoogte | 313.7, 489.3 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 313,7 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| UNSPSC-code | 43211902 |
| Verstelbare hoogte (max) | 15 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Hardheid oppervlak | 3H |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Totale Koolstofvoetafdruk | 250 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, EPEAT, TCO |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| KVM switch | ✖︎ |
| Waasniveau | 25 procent |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP-segment | Bedrijf |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CECP, GS mark, CCC, CB, EAC, BIS, Federal Communications Commission (FCC), CE, BSMI |
| Certificering | Australië-Nieuw-Zeeland MEPS; BIS; BSMI; CB; CCC; CE; CECP; CEL; cTUVus; EAC; FCC; GS-markering; ISO 9241-307; KC; KCC; NOM; PSB; SEPA; TÜV-S; VCCI; Vietnam MEPS; WEEE; ISC; Blauwlichtfilter; WW-applicatie; VAE; Oekraïne EE; Oekraïne CoC; Oekraïne DOC; Microsoft WHQL-certificering (Windows 11) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde software | HP Display Center; HP Client Management Script Library |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Koolstofuitstoot, einde levensduur (kg CO2e) | 2 |
| Koolstofuitstoot, logistiek (kg CO2e) | 3 |
| Koolstofuitstoot, productie (kg CO2e) | 196 |
| Totale koolstofuitstoot, zonder gebruiksfase (kg CO2e) | 50 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 197498445076 |
| Vendorcode | 8X530AA#ABB |
| Artikelnr | 1125879 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





