Samsung Essential S4 LS24D402GAUXEN 24" IPS monitor
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
Hoofdafbeelding 0
7x
De Samsung Essential S4 LS24D402GAUXEN 24" IPS monitor is een solide keuze voor gebruikers op zoek naar een betrouwbare full-HD display. Met een 1920 x 1080 resolutie, 100 Hz verversingssnelheid en 5 ms reactietijd, biedt deze monitor een vloeiende en scherpe weergave voor dagelijks gebruik en lichte gaming. Het IPS-paneel garandeert brede kijkhoeken en levendige kleuren. Deze monitor is een betaalbare optie voor een fijne kijkervaring.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Samsung
ResolutieklasseFull-HD
Scherm resolutie1920 x 1080 pixels
Scherm Diagonaal24.0 inch (61.0cm)
Refresh Rate100 Hz
Schermverhouding16:9
Paneel TypeIPS
Reactietijd5 ms
Verkrijgbaar sindsDecember 2024
EAN8806095803005
VendorcodeLS24D402GAUXEN
Garantie24 maanden
Toon meer
129,
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
30 dagen bedenktermijn!
24 maanden garantie!
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Beeldscherm
Eigenschap Waarde
Paneel Type IPS
Curved ✖︎
Aantal kleuren 16.7M
Schermverhouding 16:9
Grootte beeld (horizontaal) 52,7 cm
Grootte beeld (verticaal) 29,6 cm
Resolutieklasse Full-HD
HDR ✖︎
Helderheid 250 cd/m²
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
Kleurbereik 72 procent
Marketingnaam dynamische contrastratio Mega Contrast
Refresh Rate 100 Hz
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Pixelafstand 0.275 mm
Reactietijd 5 ms
Schermhelderheid (min) 200 cd/m²
Touchscreen ✖︎
Type reactietijdmeting GTG (Gray to Gray)
Contrast Statisch 1.000 : 1
Prestatie
HDCP✓︎
Knippervrije technologie✓︎
Multimedia
Geintegreerde Speakers ✖︎
Ingebouwde webcam ✖︎
Design
Kleur Product Zwart
Gebruik Home en Office
VESA-montage✓︎
Poorten & interfaces
DisplayPort in 1 x
HDMI in 2 x
Geint. USB hub✓︎
Aantal USB Type-A downstream-poorten 2
Aantal USB Type-B-upstreampoorten 1
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Displayport versie 1.2
HDMI✓︎
HDMI versie 1.4
Hoofdtelefoon uit✓︎
USB-C ✖︎
Versie USB-hub 2.0
Ergonomie
Bereik kantelhoek -3 - 25°
Portretstand✓︎
Draaibaar✓︎
Horizontaal draaibaar -45 - 45°
Hoogte verstelbaar✓︎
Kantelbaar✓︎
Pivot hoek -92 - 92°
Scharnier✓︎
VESA montage afmetingen 100 x 100
Energie
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) Niet beschikbaar
Energie-efficiëntieklasse (SDR) C
Energie-efficiëntieschaal A tot G
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 12 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0,5 W
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Stroomverbruik (typisch) 12 W
Vermogensverbruik (max) 45 W
Inhoud van de verpakking
Meegeleverde kabels DisplayPort, HDMI
Gewicht en omvang
Breedte 540.7 mm
Breedte ( zonder voet ) 540,7 mm
Diepte 219 mm
Diepte ( zonder voet ) 39,8 mm
Gewicht 3.50 kg
Gewicht (zonder voet) 2,3 kg
Hoogte 497.7 mm
Hoogte (zonder voet ) 320,4 mm
Kenmerken
Verstelbare hoogte (max) 10,5 cm
Overige specificaties
Afbeeldingsgrootte Y
Automatische bronwissel✓︎
Lengte stroomkabel 1,5 m
Uitschakeltimer plus✓︎
Duurzaamheid
Duurzaamheidscertificaten TCO
Technische details
HDCP versie 1.2
KVM switch ✖︎
Samsung Eye Saver Mode✓︎
Product informatie
EAN8806095803005
VendorcodeLS24D402GAUXEN
Artikelnr1153533
MerkSamsung
Garantie24 maanden
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie
Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
Vaak samen gekocht met
Nedis Netwerkkabel CAT7-Kabel RJ45 Male Male 10 m
5x
. Levertijd:
Meer productinformatie
5x
Samsung 870 EVO 4TB 2.5" SSD
155x
Samsung 870 EVO 4TB 2.5" SSD
. Levertijd:
Meer productinformatie
155x
Samsung 870 EVO 1TB 2.5" SSD
219x
Samsung 870 EVO 1TB 2.5" SSD
219x
Logitech MK545 Advanced en toetsenbord en muis
8x
8x
Vergelijkbare producten
HP Series 3 Pro 324pf 23,8" Full HD 100Hz IPS monitor