Je bent nog niet ingelogd
HP 524sh computer 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 Pixels Full HD Zilver monitor
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De HP 524sh is een Full HD monitor met een schermdiagonaal van 60,5 cm (23,8 inch) en een resolutie van 1920 x 1080 pixels. Dit model biedt een helder zilveren design dat zich goed aanpast aan verschillende werkomgevingen. De monitor is geschikt voor dagelijks gebruik op kantoor, thuis of in professionele settings. Met zijn compacte afmetingen en Full HD-kwaliteit levert de HP 524sh een scherp beeld voor diverse toepassingen zoals tekstverwerking, internetbrowsen en multimediatoepassingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Resolutieklasse | Full-HD |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Scherm Diagonaal | 24.0 inch (61.0cm) |
| Refresh Rate | 100 Hz |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Paneel Type | IPS |
| Reactietijd | 5 ms |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2024 |
| EAN | 197498936352 |
| Vendorcode | 94C19AA#ABB |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Antireflectiescherm | ✓︎ |
| Backlight type | Edge LED |
| Paneel Type | IPS |
| Curved | ✖︎ |
| Aantal kleuren | 16.7M |
| Scherm Diagonaal | 24.0 inch (61.0cm) |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Contrast ratio (dynamisch) | 10000000:1 |
| Digitale horizontale frequentie | 30 - 113 kHz |
| Digitale verticale frequentie | 48 - 100 Hz |
| Frequentiebereik horizontaal | 30 - 113 kHz |
| Frequentiebereik verticaal | 48 - 100 Hz |
| Grootte beeld (horizontaal) | 52,7 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 29,6 cm |
| Resolutieklasse | Full-HD |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| Kleurbereik | 99 procent |
| Kleurstandaard gamut | sRGB |
| LED backlight | ✓︎ |
| Refresh Rate | 100 Hz |
| Ondersteunde grafische resoluties | 640 x 480 (VGA), 720 x 400, 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 720 (HD 720), 1280 x 800 (WXGA), 1440 x 900 (WXGA+), 1600 x 900, 1680 x 1050 (WSXGA+), 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelafstand | 0.28 mm |
| Pixeldichtheid | 93 ppi |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Reactietijd | 5 ms |
| Responstijd (min) | 5 ms |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 99 procent |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Contrast Statisch | 1.500 : 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sync Technologie | ✖︎ |
| HDCP | ✓︎ |
| Kleurdiepte | 8 Bit |
| Knippervrije technologie | ✓︎ |
| Laag-blauw-licht-technologie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✖︎ |
| Ingebouwde webcam | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Introductie jaar | 2024 |
| Kleur Product | Zilver |
| Gebruik | Home en Office |
| VESA-montage | ✖︎ |
| Voetenkleur | Zilver |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI in | 1 x |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 1.4 |
| Hoofdtelefoon uit | ✖︎ |
| Geint. USB hub | ✖︎ |
| VGA in | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -5 - 25° |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| In hoogte verstelbaar | 10 cm |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| Schermdiameter in centimeters | 60,5 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | E |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | E |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 15 kWu |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 16 W |
| Vermogensverbruik (max) | 20 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afneembare standaard | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | AC, HDMI |
| Staander inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 535.8 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 535,8 mm |
| Diepte | 202.2, 34 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 34 mm |
| Gewicht | 3.45 kg |
| Hoogte | 315.6, 459.8 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 315,6 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Hardheid oppervlak | 3H |
| Inhoud | Monitor; HDMI cable; Power adapter; AC power cord; Document kit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Totale Koolstofvoetafdruk | 270 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, EPEAT |
| Europees Productregister voor Energielabeling (EPREL) code | 1832029 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC/GTIN identifier(s) | 197498936352 |
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Stroomadapter inbegrepen | ✓︎ |
| Waasniveau | 25 procent |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP-segment | Thuis |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | Australian-New Zealand MEPS; BIS; BSMI; CB; CCC; CE; CECP; CEL; CEL Grade 1; cTUVus; EAC; ENERGY STAR®; ErP; FCC; ICES; ISO 9241-307; KC; KCC; NOM; TUV Bauart; VCCI; Vietnam MEPS; Ukraine Energy label; California Energy Commission (CEC); South Africa Energy; WW application; NRCS of South Africa; Eyesafe® Certified; TÜV Flicker free certified; UAE ECAS; UAE RoHS; Works with Chromebook certified; Microsoft WHQL Certification (Windows 11 and Windows 10); KMEPS; Ukraine CoC; Ukraine NSoC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Koolstofuitstoot, einde levensduur (kg CO2e) | 3 |
| Koolstofuitstoot, logistiek (kg CO2e) | 2 |
| Koolstofuitstoot, productie (kg CO2e) | 154 |
| Totale koolstofuitstoot, zonder gebruiksfase (kg CO2e) | 108 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 197498936352 |
| Vendorcode | 94C19AA#ABB |
| Artikelnr | 1146423 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd
✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯


