AOC Basic-line B3 Q27B3CF2 27" Quad HD 100Hz USB-C IPS monitor
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
9x
De AOC Basic-line B3 Q27B3CF2 is een 27-inch QHD monitor met indrukwekkende specificaties voor professionals en enthousiastelingen. Met een resolutie van 2560 x 1440 pixels levert het scherm scherpe beelden op het 16:9 IPS-paneel. De 120Hz verversingsfrequentie en 4ms reactietijd zorgen voor vloeiende beeldweergave. De geïntegreerde USB-C-poort biedt gemak voor gegevensoverdracht en stroomtoevoer in één kabel. Dit maakt het een veelzijdige keuze voor kantoor-, design- en multimediatoepassingen.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk AOC
ResolutieklasseQHD
Scherm resolutie2560 x 1440 pixels
Scherm Diagonaal27.0 inch (68.6cm)
Refresh Rate120 Hz
Schermverhouding16:9
Paneel TypeIPS
Reactietijd4 ms
USB-C ✓︎
Verkrijgbaar sindsMei 2024
EAN4038986181464
VendorcodeQ27B3CF2
Garantie36 maanden
Toon meer
149,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Aanrader
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
30 dagen bedenktermijn!
36 maanden garantie!
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Beeldscherm
Eigenschap Waarde
Adobe RGB dekking 86,9 procent
Antireflectiescherm✓︎
Backlight type W-LED
Paneel Type IPS
Curved ✖︎
Aantal kleuren 16.7M
Schermverhouding 16:9
BT.2020-dekking 58,8 procent
Contrast ratio (dynamisch) 20000000:1
DDC/CI✓︎
Digitale horizontale frequentie 30 - 115 kHz
Digitale verticale frequentie 48 - 110 Hz
Gleurengamma DCI-P3 80,7 procent
Grootte beeld (horizontaal) 59,8 cm
Grootte beeld (verticaal) 33,6 cm
Resolutieklasse QHD
HDR✓︎
Helderheid 250 cd/m²
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
LED backlight✓︎
Refresh Rate 120 Hz
NTSC-dekking (normaal) 88,4 procent
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Pixelafstand 0.311 mm
Pixeldichtheid 82 ppi
Reactietijd (MPRT) 1 ms
Reactietijd 4 ms
sRGB-dekking (gemiddeld) 101,4 procent
Touchscreen ✖︎
Type reactietijdmeting GTG (Gray to Gray)
Contrast Statisch 1.500 : 1
Prestatie
Sync Technologie AMD FreeSync
HDCP✓︎
Knippervrije technologie✓︎
Laag-blauw-licht-technologie✓︎
Lage invoervertraging ✖︎
Local dimming✓︎
Snelle oplaadtechnologie Power Delivery
Soort voeding Intern
VESA Adaptive Sync-ondersteuning✓︎
Multimedia
Geintegreerde Speakers✓︎
Aantal luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 4 W
Ingebouwde webcam ✖︎
Design
Frameloos ontwerp✓︎
Kabelslot sleuf type Kensington
Kleur Product Zwart
LED-indicatoren Ingeschakeld, Slaapstand
Gebruik Home en Office
Rand voorzijde Zwart
VESA-montage✓︎
Voetenkleur Zwart
Poorten & interfaces
HDMI in 1 x
Geint. USB hub✓︎
Aantal USB Type-A downstream-poorten 2
Aantal USB Type-C downstreampoorten 1
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Charging port type USB Type-C
HDMI✓︎
HDMI versie 1.4
Hoofdtelefoon uit✓︎
Hoofdtelefoonuitgangen 1
Ingang stroom✓︎
Mobile High-Definition Link ( MHL ) ✖︎
RS-232 ✖︎
Type aansluitplug 3,5 mm
USB-C✓︎
USB Power Delivery✓︎
USB-C Alt DP Modus✓︎
Versie USB-hub 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Audio
Ingebouwde microfoon ✖︎
Ergonomie
Bereik kantelhoek -5 - 25°
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot✓︎
Portretstand ✖︎
Draaibaar ✖︎
Hoogte verstelbaar✓︎
Kantelbaar✓︎
On Screen Display (OSD)✓︎
Scharnier ✖︎
Schermdiameter in centimeters 68,6 cm
VESA montage afmetingen 100 x 100
Energie
AC-ingangsfrequentie 50/60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) E
Energie-efficiëntieklasse (SDR) E
Energie-efficiëntieschaal A tot G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 21 kWu
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 21 kWu
Snel opladen✓︎
Stroomverbruik (in standby) 0,5 W
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Stroomverbruik (typisch) 35 W
Vermogensverbruik (max) 135 W
Inhoud van de verpakking
Afneembare standaard✓︎
HDMI-kabellengte 1,5 m
Meegeleverde kabels AC, HDMI
Staander inbegrepen✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 616.6 mm
Breedte ( zonder voet ) 616,6 mm
Diepte 229.8 mm
Diepte ( zonder voet ) 45,3 mm
Gewicht 5.56 kg
Gewicht (zonder voet) 4,03 kg
Hoogte 508.6 mm
Hoogte (zonder voet ) 356,7 mm
Kenmerken
USB Power Delivery Vermogen 65 W