Je bent nog niet ingelogd
AOC Basic-line B3 27B3CF2 27" Full HD 100Hz USB-C IPS monitor
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 werkdag (maandag)
❮
❯
❮
❯
10x
De AOC Basic-line B3 27B3CF2 is een 27 inch Full HD monitor met IPS paneel, ideaal voor kantoor- en creatief werk. Met een resolutie van 1920 x 1080 pixels en 120 Hz refresh rate biedt hij een vloeiende beeldweergave. De USB-C aansluiting maakt het apparaat veelzijdig inzetbaar en zorgt voor eenvoudige connectiviteit. Met een reactietijd van 4 ms en 16:9 beeldverhouding is dit een praktische keuze voor dagelijks gebruik. Het IPS paneel zorgt voor goede kleurweergave en kijkhoeken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | AOC |
| Resolutieklasse | Full-HD |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Scherm Diagonaal | 27.0 inch (68.6cm) |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Paneel Type | IPS |
| Reactietijd | 4 ms |
| USB-C | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2024 |
| EAN | 4038986181457 |
| Vendorcode | 27B3CF2 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
Kies je variant
AOC Basic-line B3 24B3CF2 24" Full HD 100Hz USB-C IPS monitor
Scherm resolutie:
1920 x 1080 pixels
Scherm Diagonaal:
24.0 inch (61.0cm)
Paneel Type:
IPS
Refresh Rate:
120 Hz
Bekijk vergelijking
€ 139,00
AOC Basic-line B3 Q27B3CF2 27" Quad HD 100Hz USB-C IPS monitor
Scherm resolutie:
2560 x 1440 pixels
Scherm Diagonaal:
27.0 inch (68.6cm)
Paneel Type:
IPS
Refresh Rate:
120 Hz
Bekijk vergelijking
€ 149,00
AOC Basic-line B3 27B3CF2 27" Full HD 100Hz USB-C IPS monitor
Scherm resolutie:
1920 x 1080 pixels
Scherm Diagonaal:
27.0 inch (68.6cm)
Paneel Type:
IPS
Refresh Rate:
120 Hz
Bekijk vergelijking
Huidig
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Adobe RGB dekking | 86,9 procent |
| Antireflectiescherm | ✓︎ |
| Backlight type | W-LED |
| Paneel Type | IPS |
| Curved | ✖︎ |
| Aantal kleuren | 16.7M |
| Scherm Diagonaal | 27.0 inch (68.6cm) |
| Schermverhouding | 16:9 |
| BT.2020-dekking | 58,8 procent |
| Contrast ratio (dynamisch) | 20000000:1 |
| DDC/CI | ✓︎ |
| Digitale horizontale frequentie | 30 - 115 kHz |
| Digitale verticale frequentie | 48 - 110 Hz |
| Gleurengamma DCI-P3 | 80,7 procent |
| Grootte beeld (horizontaal) | 59,8 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,6 cm |
| Resolutieklasse | Full-HD |
| HDR | ✓︎ |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| LED backlight | ✓︎ |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| NTSC-dekking (normaal) | 88,4 procent |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelafstand | 0.311 mm |
| Pixeldichtheid | 82 ppi |
| Reactietijd (MPRT) | 1 ms |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Reactietijd | 4 ms |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 101,4 procent |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Contrast Statisch | 1.500 : 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sync Technologie | AMD FreeSync |
| HDCP | ✓︎ |
| Knippervrije technologie | ✓︎ |
| Laag-blauw-licht-technologie | ✓︎ |
| Lage invoervertraging | ✖︎ |
| Local dimming | ✓︎ |
| Snelle oplaadtechnologie | Power Delivery |
| Soort voeding | Intern |
| VESA Adaptive Sync-ondersteuning | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✓︎ |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Gemiddeld vermogen | 4 W |
| Ingebouwde webcam | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frameloos ontwerp | ✓︎ |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | Ingeschakeld, Slaapstand |
| Gebruik | Home en Office |
| Rand voorzijde | Zwart |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Voetenkleur | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI in | 1 x |
| Geint. USB hub | ✓︎ |
| Aantal USB Type-A downstream-poorten | 2 |
| Aantal USB Type-C downstreampoorten | 1 |
| Mini jack (3.5mm) aansluitingen | ✓︎ |
| Charging port type | USB Type-C |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 1.4 |
| Hoofdtelefoon uit | ✓︎ |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Ingang stroom | ✓︎ |
| Mobile High-Definition Link ( MHL ) | ✖︎ |
| RS-232 | ✖︎ |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery | ✓︎ |
| USB-C Alt DP Modus | ✓︎ |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde microfoon | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -5 - 25° |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Portretstand | ✖︎ |
| Draaibaar | ✖︎ |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| On Screen Display (OSD) | ✓︎ |
| Scharnier | ✖︎ |
| Schermdiameter in centimeters | 68,6 cm |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | E |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | E |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 21 kWu |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 21 kWu |
| Snel opladen | ✓︎ |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 35 W |
| Vermogensverbruik (max) | 135 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afneembare standaard | ✓︎ |
| HDMI-kabellengte | 1,5 m |
| Meegeleverde kabels | AC, HDMI |
| Staander inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 616.6 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 616,6 mm |
| Diepte | 229.8 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 45,3 mm |
| Gewicht | 5.56 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 4,03 kg |
| Hoogte | 508.6 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 356,7 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery Vermogen | 65 W |
| Verstelbare hoogte (max) | 11 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Hardheid oppervlak | 3H |
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal On Screen Display-talen | 19 |
| On Screen Display (OSD)-talen | Vereenvoudigd Chinees, Traditioneel Chinees, Tsjechisch, Nederlands, Engels, Fins, Frans, Duits, Italiaans, Japans, Koreaans, Kroatisch, Pools, Portugees, Russisch, Spaans, Zweeds, Turks, Oekraïens |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevat geen | Kwik, PVC/BFR |
| HDCP versie | 1.4 |
| KVM switch | ✖︎ |
| Stroomadapter inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE |
| Certificering | WEEE,REACH compliant,RoHs compliant,CB,TUV-Bauart-Mark,ISO 9241-307,EAC,FCC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4038986181457 |
| Vendorcode | 27B3CF2 |
| Artikelnr | 1113062 |
| Merk | AOC |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





