Je bent nog niet ingelogd
ASUS ROG Strix XG32WCS 32" Quad HD 180Hz Fast VA Gaming monitor
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
34x
De ASUS ROG Strix XG32WCS is een 32-inch gaming monitor met QHD-resolutie (2560 x 1440 pixels) en 180 Hz verversingssnelheid voor vloeiend en responsief gamen. Het VA-paneel biedt uitstekend contrast en kleurweergave, terwijl de 1 ms reactietijd snelle beeldwisselingen mogelijk maakt. Met HDR10-ondersteuning en een gebogen scherm krijg je een immersieve visuele ervaring. USB-C connectiviteit zorgt voor gemak bij verschillende apparaten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Resolutieklasse | QHD |
| Scherm resolutie | 2560 x 1440 pixels |
| Scherm Diagonaal | 32.0 inch (81.3cm) |
| Refresh Rate | 180 Hz |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Paneel Type | VA |
| HDR Type | HDR10 |
| Reactietijd | 1 ms |
| Curved | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2024 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Antireflectiescherm | ✓︎ |
| Paneel Type | VA |
| Curved | ✓︎ |
| Aantal kleuren | 1.07B |
| Scherm Diagonaal | 32.0 inch (81.3cm) |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Contrast ratio (dynamisch) | 100000000:1 |
| Digitale horizontale frequentie | 415 - 415 kHz |
| Digitale verticale frequentie | 48 - 180 Hz |
| Grootte beeld (horizontaal) | 69,7 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 39,2 cm |
| Resolutieklasse | QHD |
| HDR | ✓︎ |
| Helderheid | 350 cd/m² |
| HDR Type | HDR10 |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| Kleurbereik | 90 procent |
| Kleurstandaard gamut | DCI-P3 |
| Refresh Rate | 180 Hz |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelafstand | 0.272 mm |
| Scherm resolutie | 2560 x 1440 pixels |
| Reactietijd | 1 ms |
| Schermhelderheid (piek) | 400 cd/m² |
| Schermkromming | 1500 R |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Contrast Statisch | 3.500 : 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sync Technologie | AMD FreeSync |
| Game modus | ✓︎ |
| HDCP | ✓︎ |
| Kleurdiepte | 10 Bit |
| Knippervrije technologie | ✓︎ |
| Laag-blauw-licht-technologie | ✓︎ |
| Schaduwregeling | ✓︎ |
| Soort voeding | Intern |
| VESA Adaptive Sync-ondersteuning | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✖︎ |
| Ingebouwde webcam | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| Gebruik | Gaming |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort in | 1 x |
| HDMI in | 1 x |
| Geint. USB hub | ✓︎ |
| Aantal USB Type-C downstreampoorten | 1 |
| Mini jack (3.5mm) aansluitingen | ✓︎ |
| Displayport versie | 1.4 |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.0 |
| Hoofdtelefoon uit | ✓︎ |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Ingang stroom | ✓︎ |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery | ✓︎ |
| USB-C Alt DP Modus | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -5 - 20° |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Portretstand | ✓︎ |
| Draaibaar | ✓︎ |
| Horizontaal draaibaar | -25 - 25° |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | g |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | F |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 65 kWu |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 30 kWu |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (PowerSave) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 130 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afneembare standaard | ✓︎ |
| Staander inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 708 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 708 mm |
| Diepte | 246 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 108 mm |
| Gewicht | 9.40 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 6,1 kg |
| Hoogte | 573 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 425 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery Vermogen | 7,5, 7.5 W |
| Verstelbare hoogte (max) | 11 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | Forest Stewardship Council (FSC) Mix |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| KVM switch | ✖︎ |
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Ophangsysteem voor aan de muur | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | TÜV Flicker-free TÜV Low Blue Light VESA AdaptiveSync Display 180Hz VESA DisplayHDR 400 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711387497159 |
| Vendorcode | 90LM0AC0-B01970 |
| Artikelnr | 1146267 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





