Je bent nog niet ingelogd
HP 527sh computer 68,6 cm (27") 1920 x 1080 Pixels Full HD Zilver monitor
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
De HP 527sh is een 27-inch Full HD monitor met een resolutie van 1920 x 1080 pixels, ideaal voor kantoor- en thuiswerktoepassingen. Het IPS-paneel biedt brede kijkhoeken en nauwkeurige kleurweergave. Met een refresh rate van 100 Hz en een reactietijd van 5 ms levert het monitor vloeiende beeldweergave. Het 16:9 beeldscherm heeft een schermdiagonaal van 68,6 centimeter en is geschikt voor diverse toepassingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Resolutieklasse | Full-HD |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Scherm Diagonaal | 27.0 inch (68.6cm) |
| Refresh Rate | 100 Hz |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Paneel Type | IPS |
| Reactietijd | 5 ms |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2024 |
| EAN | 197498938844 |
| Vendorcode | 94C50AA#ABB |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Antireflectiescherm | ✓︎ |
| Backlight type | Edge LED |
| Paneel Type | IPS |
| Curved | ✖︎ |
| Aantal kleuren | 16.7M |
| Scherm Diagonaal | 27.0 inch (68.6cm) |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Contrast ratio (dynamisch) | 10000000:1 |
| Digitale horizontale frequentie | 30 - 113 kHz |
| Digitale verticale frequentie | 48 - 100 Hz |
| Frequentiebereik horizontaal | 30 - 113 kHz |
| Frequentiebereik verticaal | 48 - 100 Hz |
| Grootte beeld (horizontaal) | 55,3 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 30,9 cm |
| Resolutieklasse | Full-HD |
| HDR | ✖︎ |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| Kleurbereik | 99 procent |
| Kleurstandaard gamut | sRGB |
| LED backlight | ✓︎ |
| Refresh Rate | 100 Hz |
| Ondersteunde grafische resoluties | 640 x 480 (VGA), 720 x 400, 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 720 (HD 720), 1280 x 800 (WXGA), 1440 x 900, 1600 x 900, 1680 x 1050 (WSXGA+), 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelafstand | 0.31 mm |
| Pixeldichtheid | 82 ppi |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Reactietijd | 5 ms |
| Responstijd (min) | 5 ms |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 99 procent |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Contrast Statisch | 1.500 : 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleurdiepte | 8 Bit |
| Knippervrije technologie | ✓︎ |
| Laag-blauw-licht-technologie | ✓︎ |
| Soort voeding | Extern |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✖︎ |
| Ingebouwde webcam | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zilver |
| Gebruik | Home en Office |
| VESA-montage | ✖︎ |
| Voetenkleur | Zilver |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI in | 2 x |
| Geint. USB hub | ✖︎ |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 1.4 |
| USB-C | ✖︎ |
| USB Power Delivery | ✖︎ |
| USB-C Alt DP Modus | ✖︎ |
| VGA in | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -5 - 25° |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Portretstand | ✖︎ |
| In hoogte verstelbaar | 10 cm |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| Schermdiameter in centimeters | 68,6 cm |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | D |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | D |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 17 kWu |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 19 W |
| Vermogensverbruik (max) | 24 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afneembare standaard | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | AC, HDMI |
| Staander inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 607.9 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 607,9 mm |
| Diepte | 212.2, 34.2 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 34,2 mm |
| Gewicht | 4.15 kg |
| Hoogte | 356, 500.3 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 356 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Hardheid oppervlak | 3H |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Totale Koolstofvoetafdruk | 310 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, EPEAT |
| Europees Productregister voor Energielabeling (EPREL) code | 1832043 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC/GTIN identifier(s) | 197498938844 |
| Stroomadapter inbegrepen | ✓︎ |
| Waasniveau | 25 procent |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Koolstofuitstoot, einde levensduur (kg CO2e) | 3 |
| Koolstofuitstoot, logistiek (kg CO2e) | 3 |
| Koolstofuitstoot, productie (kg CO2e) | 141 |
| Totale koolstofuitstoot, zonder gebruiksfase (kg CO2e) | 162 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 197498938844 |
| Vendorcode | 94C50AA#ABB |
| Artikelnr | 1146424 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd
✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





