Samsung Essential LS27D402GAUXEN 27" Full HD 100Hz IPS monitor
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
Hoofdafbeelding 0
2x
De Samsung Essential LS27D402GAUXEN is een 27-inch Full HD monitor met een IPS-paneel en een ververssnelheid van 100 Hz. Hij biedt een scherpe resolutie van 1920 x 1080 pixels, een breed kijkhoekpercentage dankzij de IPS-technologie en een snelle reactietijd van 5 ms. Deze monitor is een betrouwbare keuze voor dagelijks gebruik, gaming en multimedia-entertainment.
Merk Samsung
ResolutieklasseFull-HD
Scherm resolutie1920 x 1080 pixels
Scherm Diagonaal27.0 inch (68.6cm)
Refresh Rate100 Hz
Schermverhouding16:9
Paneel TypeIPS
Reactietijd5 ms
Verkrijgbaar sindsDecember 2024
EAN8806095803081
VendorcodeLS27D402GAUXEN
Garantie24 maanden
Toon meer
149,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
30 dagen bedenktermijn!
24 maanden garantie!
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Eigenschap Waarde
Paneel Type IPS
Curved ✖︎
Aantal kleuren 16.7M
Schermverhouding 16:9
Grootte beeld (horizontaal) 59,8 cm
Grootte beeld (verticaal) 33,6 cm
Resolutieklasse Full-HD
HDR ✖︎
Helderheid 250 cd/m²
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
Kleurbereik 72 procent
Marketingnaam dynamische contrastratio Mega Contrast
Refresh Rate 100 Hz
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Pixelafstand 0.311 mm
Reactietijd 5 ms
Schermhelderheid (min) 200 cd/m²
Touchscreen ✖︎
Type reactietijdmeting GTG (Gray to Gray)
Contrast Statisch 1.000 : 1
Kleur Product Zwart
Gebruik Home en Office
DisplayPort in 1 x
HDMI in 2 x
Geint. USB hub✓︎
Aantal USB Type-A downstream-poorten 2
Aantal USB Type-B-upstreampoorten 1
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Displayport versie 1.2
HDMI✓︎
HDMI versie 1.4
Hoofdtelefoon uit✓︎
USB-C ✖︎
Versie USB-hub 2.0
Ergonomie
Bereik kantelhoek -3 - 25°
Portretstand✓︎
Draaibaar✓︎
Horizontaal draaibaar -45 - 45°
Energie
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) Niet beschikbaar
Energie-efficiëntieklasse (SDR) C
Energie-efficiëntieschaal A tot G
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 14 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0,5 W
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Stroomverbruik (typisch) 14 W
Vermogensverbruik (max) 50 W
Inhoud van de verpakking
Meegeleverde kabels DisplayPort, HDMI
Gewicht en omvang
Breedte 612.7 mm
Breedte ( zonder voet ) 612,7 mm
Diepte 219 mm
Diepte ( zonder voet ) 39,8 mm
Gewicht 4.00 kg
Gewicht (zonder voet) 2,7 kg
Hoogte 538.3 mm
Hoogte (zonder voet ) 360,9 mm