ASUS TUF Gaming VG27VQM1B 27" Full HD 280Hz Fast VA Gaming monitor
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
3x
De ASUS TUF Gaming VG27VQM1B is een 27-inch Full HD-monitor met een 280Hz verversingssnelheid en een VA-paneel. Met een reactietijd van slechts 1 milliseconde is deze monitor ideaal voor gaming, waardoor snelle beelden vloeiend worden weergegeven. De gekromde behuizing biedt een immersieve weergave en de TUF-gaming-specificaties zorgen voor duurzaamheid en betrouwbaarheid. Deze monitor is een aantrekkelijke keuze voor gamers op zoek naar een high-performance scherm met uitstekende prijs-kwaliteitverhouding.
Merk Asus
ResolutieklasseFull-HD
Scherm resolutie1920 x 1080 pixels
Scherm Diagonaal27.0 inch (68.6cm)
Refresh Rate280 Hz
Curved ✓︎
Verkrijgbaar sindsJuli 2024
EAN4711387552629
Vendorcode90LM0A81-B01170
Eigenschap Waarde
Beeldoppervlakte Mat
Paneel Type VA
Curved✓︎
Aantal kleuren 1.07B
Schermverhouding 16:9
Digitale horizontale frequentie 30 - 310 kHz
Digitale verticale frequentie 48 - 280 Hz
Grootte beeld (horizontaal) 59,8 cm
Grootte beeld (verticaal) 33,6 cm
Resolutieklasse Full-HD
HDR ✖︎
Helderheid 250 cd/m²
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
Kleurbereik 90 procent
Kleurstandaard gamut DCI-P3
LED backlight✓︎
Refresh Rate 280 Hz
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Pixelafstand 0.311 mm
Touchscreen ✖︎
Contrast Statisch 4.000 : 1
Prestatie
Sync Technologie AMD FreeSync Premium
Knippervrije technologie✓︎
Laag-blauw-licht-technologie✓︎
Schaduwregeling✓︎
Aantal luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 4 W
HDMI in 2 x
Geint. USB hub ✖︎
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Displayport versie 1.2
Hoofdtelefoonuitgangen 1
Type aansluitplug 3,5 mm
USB-C ✖︎
Ergonomie
Bereik kantelhoek 23 - -5°
Kantelbaar✓︎
Schermdiameter in centimeters 69 cm
AC-ingangsfrequentie 50/60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (SDR) E
Energie-efficiëntieschaal A tot G
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 21 kWu
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Stroomverbruik (PowerSave) 0,5 W
Stroomverbruik (typisch) 23 W
Inhoud van de verpakking
Meegeleverde kabels AC, DisplayPort
Staander inbegrepen✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 610 mm
Breedte ( zonder voet ) 610 mm
Diepte 193 mm
Diepte ( zonder voet ) 78 mm
Gewicht 4.90 kg
Gewicht (zonder voet) 4,2 kg
Hoogte 456 mm
Hoogte (zonder voet ) 367 mm
Duurzaamheid
Duurzaamheidscertificaten Forest Stewardship Council (FSC) Mix
Technische details
KVM switch ✖︎
Ophangsysteem voor aan de muur✓︎
Product informatie
EAN4711387552629
Vendorcode90LM0A81-B01170
Artikelnr1147607
MerkASUS
Garantie36 maanden
Verkrijgbaar sindsJuli 2024
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie
Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
Vergelijkbare producten
MSI MAG 27C6F 27" Full HD 180Hz Curved VA Gaming monitor
93x