Philips 1000 Series 27E1N1900AE/00 27" 4K Ultra HD USB-C IPS monitor
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
5x
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Philips
Resolutieklasse4K UHD
Scherm resolutie3840 x 2160 pixels
Scherm Diagonaal27.0 inch (68.6cm)
Refresh Rate60 Hz
Schermverhouding16:9
Paneel TypeIPS
HDR TypeHDR10
Reactietijd4 ms
USB-C ✓︎
Verkrijgbaar sindsAugustus 2024
Garantie24 maanden
Toon meer
219,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Aanrader
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
30 dagen bedenktermijn!
24 maanden garantie!
Achteraf betalen!
Energielabel
Vergelijkbare producten
Extra informatie
reviews
Specificaties
Beeldscherm
Eigenschap Waarde
Antireflectiescherm✓︎
Backlight type W-LED
Paneel Type IPS
Curved ✖︎
Aantal kleuren 1.07B
Schermverhouding 16:9
DDC/CI✓︎
Frequentiebereik horizontaal 30 - 140 kHz
Frequentiebereik verticaal 40 - 60 Hz
Grootte beeld (horizontaal) 59,8 cm
Grootte beeld (verticaal) 33,6 cm
Resolutieklasse 4K UHD
HDR✓︎
Helderheid 350 cd/m²
HDR Type HDR10
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
LED backlight✓︎
Marketingnaam dynamische contrastratio Mega Infinity DCR
Refresh Rate 60 Hz
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Pixelafstand 0.155 mm
Pixeldichtheid 163,18 ppi
Reactietijd 4 ms
sRGB✓︎
Touchscreen ✖︎
Contrast Statisch 1.000 : 1
Prestatie
Sync Technologie AMD FreeSync
Component video sync Gescheiden synchronisatie
HDCP✓︎
Kleurdiepte 8 Bit
Knippervrije technologie✓︎
Laag-blauw-licht-technologie✓︎
Mean time between failures (MTBF) 50000 uur
Philips SmartUniformity 93 - 105 procent
Snelle oplaadtechnologie Power Delivery 3.0
Soort voeding Intern
Zonder zware metalen Hg (kwik), Pb (lood)
Multimedia
Geintegreerde Speakers✓︎
Aantal luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 4 W
Ingebouwde webcam ✖︎
Design
Glanstype buitenzijde Getextureerd
Kabelslot sleuf type Kensington
Kleur Product Zwart
LED-indicatoren Ingeschakeld, Slaapstand
Gebruik Home en Office
VESA-montage✓︎
Poorten & interfaces
HDMI in 2 x
Geint. USB hub✓︎
Aantal USB Type-A downstream-poorten 2
Aantal USB Type-C-upstreampoorten 1
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Displayport versie 1.4
HDMI✓︎
HDMI versie 2.0
USB-C✓︎
USB Power Delivery✓︎
USB-C Alt DP Modus✓︎
Versie USB-hub 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Ergonomie
Bereik kantelhoek -5 - 20°
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot✓︎
Portretstand ✖︎
Draaibaar ✖︎
Hoogte verstelbaar✓︎
Kantelbaar✓︎
On Screen Display (OSD)✓︎
Schermdiameter in centimeters 68,6 cm
VESA montage afmetingen 100 x 100
Energie
AC-ingangsfrequentie 50/60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (SDR) F
Snel opladen✓︎
Stroomverbruik (in standby) 0,5 W
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Stroomverbruik (typisch) 26,97 W
Inhoud van de verpakking
Gebruikershandleiding✓︎
Meegeleverde kabels AC, HDMI
Staander inbegrepen✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 613 mm
Breedte ( zonder voet ) 613 mm
Diepte 220 mm
Diepte ( zonder voet ) 54 mm
Gewicht 5.97 kg
Gewicht (zonder voet) 4,2 kg
Hoogte 492 mm
Hoogte (zonder voet ) 365 mm
Kenmerken
USB Power Delivery Vermogen 65 W