LG UltraFine 27US500-W 27" 4K Ultra HD IPS monitor
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
16x
De LG UltraFine 27US500-W 27" monitor biedt een indrukwekkende 4K Ultra HD-resolutie van 3840 x 2160 pixels op een 27-inch IPS-scherm. Met een 16:9 beeldverhouding, HDR10-ondersteuning en een reactietijd van 5 ms, levert deze monitor een scherpe, levendige weergave voor productiviteit, entertainment en creatieve toepassingen. De 60 Hz verversingssnelheid zorgt voor een vloeiende weergave. Deze monitor uit de LG-serie combineert krachtige prestaties met een elegant ontwerp, waardoor hij een waardevolle toevoeging is aan elke werkruimte of thuisomgeving.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk LG
Resolutieklasse4K UHD
Scherm resolutie3840 x 2160 pixels
Scherm Diagonaal27.0 inch (68.6cm)
Refresh Rate60 Hz
Schermverhouding16:9
Paneel TypeIPS
HDR TypeHDR10
Reactietijd5 ms
Verkrijgbaar sindsAugustus 2024
EAN8806096167892
Vendorcode27US500-W.AEU
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Beeldscherm
Eigenschap Waarde
Antireflectiescherm✓︎
Paneel Type IPS
Curved ✖︎
Aantal kleuren 1.07B
Schermverhouding 16:9
Resolutieklasse 4K UHD
HDR✓︎
Helderheid 300 cd/m²
HDR Type HDR10
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
Kleurbereik 90 procent
Kleurstandaard gamut DCI-P3
Refresh Rate 60 Hz
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Pixelafstand 0.155 mm
Reactietijd 5 ms
Touchscreen ✖︎
Contrast Statisch 1.000 : 1
Prestatie
Sync Technologie AMD FreeSync
Knippervrije technologie✓︎
Merkspecifieke technologieën Black Stabilizer
Soort voeding Extern
Multimedia
Geintegreerde Speakers ✖︎
Ingebouwde webcam ✖︎
Design
Frameloos ontwerp✓︎
Kleur Product Wit
Gebruik Home en Office
VESA-montage✓︎
Voetenkleur Wit
Poorten & interfaces
DisplayPort in 1 x
HDMI in 2 x
Geint. USB hub ✖︎
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Displayport versie 1.4
HDMI✓︎
HDMI versie 2.0
Hoofdtelefoon uit✓︎
USB-C ✖︎
Ergonomie
Bereik kantelhoek -5 - 15°
Portretstand ✖︎
Draaibaar ✖︎
Hoogte verstelbaar ✖︎
Kantelbaar✓︎
On Screen Display (OSD)✓︎
VESA montage afmetingen 100 x 100
Energie
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) g
Energie-efficiëntieklasse (SDR) F
Energie-efficiëntieschaal A tot G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 34 kWu
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 26 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0,5 W
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Inhoud van de verpakking
Meegeleverde kabels HDMI
Snelstartgids✓︎
Staander inbegrepen✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 613.5 mm
Breedte ( zonder voet ) 613,5 mm
Diepte 214.9 mm
Diepte ( zonder voet ) 45,4 mm
Gewicht 5.50 kg
Hoogte 454.7 mm
Hoogte (zonder voet ) 363,5 mm