LG Ultrafine 27US550-W 27" Ultra HD IPS monitor
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
7x
De LG Ultrafine 27US550-W is een 27-inch 4K UHD IPS-monitor met een resolutie van 3840 x 2160 pixels. Het scherm heeft een ververssnelheid van 60 Hz en een reactietijd van 5 ms, ondersteunt HDR10 en biedt een beeldverhouding van 16:9. Deze monitor biedt hoogwaardige beeldkwaliteit en is geschikt voor professioneel gebruik, multimedia en gaming.
Merk LG
Resolutieklasse4K UHD
Scherm resolutie3840 x 2160 pixels
Scherm Diagonaal27.0 inch (68.6cm)
Refresh Rate60 Hz
Schermverhouding16:9
Paneel TypeIPS
HDR TypeHDR10
Reactietijd5 ms
Verkrijgbaar sindsFebruari 2025
EAN8806096253700
Vendorcode27US550-W.AEU
Paneel Type IPS
Curved ✖︎
Aantal kleuren 1.07B
Schermverhouding 16:9
Gleurengamma DCI-P3 90 procent
Resolutieklasse 4K UHD
HDR✓︎
Helderheid 300 cd/m²
HDR Type HDR10
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
Refresh Rate 60 Hz
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Pixelafstand 0.155 mm
Reactietijd 5 ms
Touchscreen ✖︎
Contrast Statisch 1.000 : 1
Prestatie
Knippervrije technologie✓︎
Multimedia
Geintegreerde Speakers ✖︎
Ingebouwde webcam ✖︎
Design
Kleur Product Wit
Gebruik Home en Office
VESA-montage✓︎
Poorten & interfaces
DisplayPort in 1 x
HDMI in 2 x
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Displayport versie 1.4
HDMI✓︎
HDMI versie 2.0
Hoofdtelefoon uit✓︎
Hoofdtelefoonuitgangen 1
USB-C ✖︎
Ergonomie
Portretstand✓︎
Draaibaar✓︎
Hoogte verstelbaar✓︎
Kantelbaar✓︎
Scharnier✓︎
Schermdiameter in centimeters 68,4 cm
VESA montage afmetingen 100 x 100
Energie
AC-adapter, uitgangsspanning 19 V
AC-ingangsspanning 240 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) g
Energie-efficiëntieklasse (SDR) F
Energie-efficiëntieschaal A tot G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 34 kWu
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 26 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0,5 W
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Stroomverbruik (typisch) 25,9 W
Vermogensverbruik (max) 33,6 W
Inhoud van de verpakking
Meegeleverde kabels AC, HDMI
Staander inbegrepen✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 613.5 mm
Breedte ( zonder voet ) 613,5 mm
Diepte 253.2 mm
Diepte ( zonder voet ) 45,4 mm
Gewicht 4.20 kg
Gewicht (zonder voet) 7,3 kg
Hoogte 539.2 mm
Hoogte (zonder voet ) 363,5 mm