Je bent nog niet ingelogd
BenQ RD-Serie RD240Q 24" WQXGA USB-C 90W IPS monitor
Levertijd: uitverkocht
❮
❯
❮
❯
De BenQ RD240Q is een professionele 24 inch monitor met WQXGA-resolutie van 2560 x 1600 pixels. Het IPS-paneel biedt brede kijkhoeken en nauwkeurige kleurweergave, ideaal voor content creation en grafisch werk. Met USB-C verbinding en 90W voedingsvermogen kun je apparaten opladen terwijl je werkt. Het scherm beschikt over HDR10-ondersteuning en een reactietijd van 5 ms. De 16:10 schermverhouding biedt extra werkruimte vergeleken met standaardmonitors. Met een verversingsfrequentie van 60 Hz is deze monitor geschikt voor professioneel gebruik.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Benq |
| Resolutieklasse | WQXGA |
| Scherm resolutie | 2560 x 1600 pixels |
| Scherm Diagonaal | 24.0 inch (61.0cm) |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Schermverhouding | 16:10 |
| Paneel Hoofdtype | IPS |
| Paneel Type | IPS |
| HDR Type | HDR10 |
| Reactietijd | 5 ms |
| USB-C | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2024 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
379,-
Uitverkocht
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Antireflectiescherm | ✓︎ |
| Beeldoppervlakte | Antireflectie |
| Paneel Type | IPS |
| Curved | ✖︎ |
| Aantal kleuren | 1.07B |
| Scherm Diagonaal | 24.0 inch (61.0cm) |
| Schermverhouding | 16:10 |
| Paneel Hoofdtype | IPS |
| Resolutieklasse | WQXGA |
| HDR | ✓︎ |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| HDR Type | HDR10 |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| Kleurbereik | 95 procent |
| Kleurstandaard gamut | DCI-P3 |
| LED backlight | ✓︎ |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:10 |
| Pixelafstand | 0.202 mm |
| Pixeldichtheid | 125 ppi |
| Scherm resolutie | 2560 x 1600 pixels |
| Reactietijd | 5 ms |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Contrast Statisch | 1.000 : 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDCP | ✓︎ |
| Knippervrije technologie | ✓︎ |
| Laag-blauw-licht-technologie | ✓︎ |
| Soort voeding | Intern |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✓︎ |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Gemiddeld vermogen | 4 W |
| Ingebouwde webcam | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Gebruik | Home en Office |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort in | 1 x |
| HDMI in | 1 x |
| Geint. USB hub | ✓︎ |
| Aantal USB Type-A downstream-poorten | 3 |
| Aantal USB Type-C downstreampoorten | 1 |
| Mini jack (3.5mm) aansluitingen | ✓︎ |
| Displayport versie | 1.4 |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.0 |
| Hoofdtelefoon uit | ✓︎ |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery | ✓︎ |
| USB-C Alt DP Modus | ✓︎ |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -5 - 20° |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✖︎ |
| Portretstand | ✓︎ |
| Draaibaar | ✓︎ |
| Horizontaal draaibaar | -15 - 15° |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| On Screen Display (OSD) | ✓︎ |
| Pivot hoek | -45 - 45° |
| Scharnier | ✓︎ |
| Schermdiameter in centimeters | 61,1 cm |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | F |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | F |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 23 kWu |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 23 kWu |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,4 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 22,6 W |
| Vermogensverbruik (avg) | 20 W |
| Vermogensverbruik (max) | 178 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | AC, HDMI, USB-A -> USB-B, USB-C |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 533.6 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 533,6 mm |
| Diepte | 228.6 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 71,3 mm |
| Gewicht | 7.60 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 5 kg |
| Hoogte | 522.1 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 355,6 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery Vermogen | 90 W |
| Verstelbare hoogte (max) | 11 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| On Screen Display (OSD)-talen | Arabisch, Vereenvoudigd Chinees, Traditioneel Chinees, Tsjechisch, Duits, Nederlands, Engels, Spaans, Frans, Hongaars, Italiaans, Japans, Koreaans, Pools, Portugees, Roemeens, Russisch, Zweeds |
| Smart modes | ePaper |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, EPEAT Bronze, TCO |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDCP versie | 2.2 |
| KVM switch | ✖︎ |
| Ophangsysteem voor aan de muur | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde software | Display Pilot 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Video kleurenmodi | Bioscoop, Aanpasbaar, Nacht |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4718755093272 |
| Vendorcode | 9H.LLXLA.TBE |
| Artikelnr | 1148587 |
| Merk | BenQ |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯