Je bent nog niet ingelogd
AOC AGON PRO AG276QZD2 27" Quad HD 280Hz OLED monitor
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (donderdag)
❮
❯
❮
❯
212x
De AOC AGON PRO AG276QZD2 is een 27-inch QHD-monitor met OLED-technologie, specifiek ontworpen voor professionele gamers en content creators. Met een vernieuwingsfrequentie van 280 Hz en een reactietijd van slechts 0,03 ms biedt deze monitor uitzonderlijke snelheid en responsiviteit. Het QD-OLED-paneel levert een 16:9-schermverhouding met 2560x1440 pixelresolutie en ondersteunt DisplayHDR 400 True Black voor indrukwekkende beeldkwaliteit. Deze monitor combineert geavanceerde displaytechnologie met prestaties op topniveau.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | AOC |
| Resolutieklasse | QHD |
| Scherm resolutie | 2560 x 1440 pixels |
| Scherm Diagonaal | 27.0 inch (68.6cm) |
| Refresh Rate | 280 Hz |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Paneel Type | OLED, QD-OLED |
| HDR Type | DisplayHDR 400 True Black |
| Reactietijd | 0.03 ms |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2024 |
| EAN | 4038986182478 |
| Vendorcode | AG276QZD2 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
Kies je variant
AOC AGON PRO AG276QZD2 27" Quad HD 280Hz OLED monitor
Scherm resolutie:
2560 x 1440 pixels
Scherm Diagonaal:
27.0 inch (68.6cm)
Paneel Type:
OLED, QD-OLED
Refresh Rate:
280 Hz
Bekijk vergelijking
Huidig
AOC AGON PRO AG326UD 32" 4K Ultra HD 165Hz OLED Gaming monitor
Scherm resolutie:
3840 x 2160 pixels
Scherm Diagonaal:
32.0 inch (81.3cm)
Paneel Type:
OLED, QD-OLED
Refresh Rate:
165 Hz
Bekijk vergelijking
€ 569,00
AOC AGON PRO AG276UZD 27" QD-OLED 240Hz 4K Gaming monitor
Scherm resolutie:
3840 x 2160 pixels
Scherm Diagonaal:
27.0 inch (68.6cm)
Paneel Type:
QD-OLED
Refresh Rate:
240 Hz
Bekijk vergelijking
€ 649,00
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Adobe RGB dekking | 98 procent |
| Antireflectiescherm | ✓︎ |
| Paneel Type | OLED, QD-OLED |
| Curved | ✖︎ |
| Aantal kleuren | 1.07B |
| Scherm Diagonaal | 27.0 inch (68.6cm) |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Contrast ratio (dynamisch) | 80000000:1 |
| DDC/CI | ✓︎ |
| Frequentiebereik horizontaal | 30 - 360 kHz |
| Frequentiebereik verticaal | 48 - 240 Hz |
| Gleurengamma DCI-P3 | 99,1 procent |
| Grootte beeld (horizontaal) | 59 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,4 cm |
| Resolutieklasse | QHD |
| HDR | ✓︎ |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| HDR Type | DisplayHDR 400 True Black |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| Refresh Rate | 280 Hz |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelafstand | 0.229 mm |
| Pixeldichtheid | 110,84 ppi |
| Scherm resolutie | 2560 x 1440 pixels |
| Reactietijd | 0.03 ms |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 138,4 procent |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Contrast Statisch | 150.000 : 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sync Technologie | AMD FreeSync |
| AMD FreeSync-vernieuwingsfrequentiebereik | 48 - 240 Hz |
| FPS-teller | ✓︎ |
| Game modus | ✓︎ |
| Knippervrije technologie | ✓︎ |
| Laag-blauw-licht-technologie | ✓︎ |
| Lage invoervertraging | ✓︎ |
| Merkspecifieke technologieën | Crosshair |
| Richtpunt | ✓︎ |
| Schaduwregeling | ✓︎ |
| Soort voeding | Extern |
| Vermindering van bewegingsonscherpte | ✓︎ |
| VESA Adaptive Sync-ondersteuning | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✓︎ |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Gemiddeld vermogen | 10 W |
| Ingebouwde webcam | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frameloos ontwerp | ✓︎ |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Grijs, Zwart |
| Gebruik | Gaming |
| Rand voorzijde | Zwart |
| Type bezeldikte | Frameloos |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| DisplayPort in | 2 x |
| HDMI in | 2 x |
| Aantal upstream-poorten | 1 |
| Geint. USB hub | ✓︎ |
| Aantal USB Type-A downstream-poorten | 2 |
| Mini jack (3.5mm) aansluitingen | ✓︎ |
| Displayport versie | 1.4 |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.1 |
| Hoofdtelefoon uit | ✓︎ |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| USB-C | ✖︎ |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -5 - 25° |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Portretstand | ✓︎ |
| Draaibaar | ✓︎ |
| Horizontaal draaibaar | -28 - 28° |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| On Screen Display (OSD) | ✓︎ |
| Pivot hoek | -90 - 90° |
| Scharnier | ✓︎ |
| Schermdiameter in centimeters | 67,3 cm |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-adapter, uitgangsspanning | 20 V |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | g |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | g |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 29 kWu |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 29 kWu |
| Snel opladen | ✓︎ |
| Stroom | 6 A |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 65 W |
| Vermogensverbruik (max) | 110 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afneembare standaard | ✓︎ |
| DisplayPort-kabellengte | 1,8 m |
| HDMI-kabellengte | 1,8 m |
| Meegeleverde kabels | AC, DisplayPort, HDMI, USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 609.3 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 609,3 mm |
| Diepte | 228.9 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 74,4 mm |
| Gewicht | 6.70 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 5,2 kg |
| Hoogte | 525.6 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 350,6 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verstelbare hoogte (max) | 13 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Hardheid oppervlak | 2H |
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| On Screen Display (OSD)-talen | Vereenvoudigd Chinees, Traditioneel Chinees, Tsjechisch, Nederlands, Engels, Fins, Frans, Duits, Italiaans, Japans, Koreaans, Kroatisch, Pools, Portugees, Russisch, Spaans, Zweeds, Turks, Oekraïens |
| Picture-in-Picture | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevat geen | Kwik, PVC/BFR |
| KVM switch | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE |
| Certificering | WEEE,REACH compliant,RoHs compliant,CB,TUV-Bauart-Mark,ISO 9241-307,EAC,FCC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4038986182478 |
| Vendorcode | AG276QZD2 |
| Artikelnr | 1148611 |
| Merk | AOC |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
Reviews (5)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
Jallah bv
Eerste review
Geschreven bij: AOC AGON PRO AG326UD 32" 4K Ultra HD 165Hz OLED Gaming Monitor
Geplaatst: 30-03-2026
5 dagen in bezit
Top game monitor
Geweldig scherm revolutionair verschil met 1080p 100 ?
★★★★★★★★★★
DrD
Eerste review
Geschreven bij: AOC AGON PRO AG326UD 32" 4K Ultra HD 165Hz OLED Gaming Monitor
Geplaatst: 14-03-2026
6 dagen in bezit
Excellente prijs-kwaliteit verhouding
Prijs-kwaliteit
Beeldkwaliteit gaming en kantoor
Snelle levering. Wel in originele doos zonder additionele bescherming, maar geen beschadigingen gelukkig. Kwaliteit van de monitor is werkelijk waar ongelofelijk tegenover de prijs. Wisselt automatisch naar actieve ingang (fijn voor huisgenoten die technisch minder onderlegd zijn.....). Kantoorwerk prettig; geen color fringing zichtbaar en oppervlakte groot genoeg voor twee vensters naast elkaar en nog ruimte over. Wel monitor wat verder weg moeten zetten aangezien je er anders te kort bovenop zit. Gaming klasse apart komende van een kantoor-grade monitor. Cyberpunk 2077 bijna nieuwe ervaring. Speakers niet per se nodig, maar handig als backup en net een tikkeltje beter als gangbaar.
★★★★★★★★★★
Damian
Eerste review
Geschreven bij: AOC AGON PRO AG326UD 32" 4K Ultra HD 165Hz OLED Gaming Monitor
Geplaatst: 30-01-2026
5 dagen in bezit
Perfect monitor
★★★★★★★★★★
willy A
Eerste review
Geschreven bij: AOC AGON PRO AG326UD 32" 4K Ultra HD 165Hz OLED Gaming Monitor
Geplaatst: 09-01-2026
5 dagen in bezit
prachtig beeld,
★★★★★★★★★★
FlipS
Eerste review
Geplaatst: 08-01-2026
11 dagen in bezit
Top prijs kwaliteit verhouding!
Prima schermpje en doet wat het moet doen, namelijk haarscherp beeld met mooi contrast en kleuren voor een goeie prijs.
❮
❯
❮
❯





