ASUS ROG Strix XG27ACDMS 26.5" Quad HD QD-OLED 280Hz Gaming monitor
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
Hoofdafbeelding 0
Actie of promotie afbeelding
+ 25 EURO TEGOED
16x
De ASUS ROG Strix XG27ACDMS is een geavanceerde 27-inch gaming monitor met QHD-resolutie (2560 x 1440 pixels) en revolutionaire QD-OLED-technologie. Met een indrukwekkende refresh rate van 280 Hz en ultrasnelle reactietijd van 0,03 ms biedt deze monitor uitzonderlijke prestaties voor competitieve gamers. Het scherm ondersteunt DisplayHDR 400 True Black voor diepere zwarten en levendige kleuren. De monitor is voorzien van USB-C-connectiviteit en combineert professionele beeldkwaliteit met gaming-oriëntatie, ideaal voor wie zowel speelt als creatief werkt.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Asus
ResolutieklasseQHD
Scherm resolutie2560 x 1440 pixels
Scherm Diagonaal27.0 inch (68.6cm)
Refresh Rate280 Hz
Schermverhouding16:9
Paneel TypeQD-OLED
HDR TypeDisplayHDR 400 True Black
Reactietijd0.03 ms
USB-C ✓︎
Verkrijgbaar sindsJuli 2025
Garantie36 maanden
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
639,00
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Aanrader
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
30 dagen bedenktermijn!
36 maanden garantie!
Achteraf betalen!
+ 25 EURO TEGOED
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Acties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Beeldscherm
Eigenschap Waarde
Beeldoppervlakte Mat
Paneel Type QD-OLED
Curved ✖︎
Aantal kleuren 1.07B
Schermverhouding 16:9
Digitale horizontale frequentie 27 - 255 kHz
Digitale verticale frequentie 48 - 280 Hz
Gleurengamma DCI-P3 99 procent
Grootte beeld (horizontaal) 59 cm
Grootte beeld (verticaal) 33,4 cm
Resolutieklasse QHD
HDR✓︎
Helderheid 250 cd/m²
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
Kleurstandaard gamut DCI-P3
Refresh Rate 280 Hz
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Pixelafstand 0.229 mm
Reactietijd 0.03 ms
Schermhelderheid (piek) 1000 cd/m²
Touchscreen ✖︎
Type reactietijdmeting GTG (Gray to Gray)
Contrast Statisch 1.500.000 : 1
Prestatie
Sync Technologie AMD FreeSync Premium Pro, Nvidia G-SYNC Compatible
HDCP✓︎
Knippervrije technologie✓︎
Laag-blauw-licht-technologie✓︎
Merkspecifieke technologieën ASUS OLED Care
Proximity sensor✓︎
VESA Adaptive Sync-ondersteuning✓︎
Multimedia
Geintegreerde Speakers ✖︎
Ingebouwde webcam ✖︎
Design
Kabelslot sleuf type Kensington
Kleur Product Zwart
Gebruik Gaming
VESA-montage✓︎
Voetenkleur Zwart
Poorten & interfaces
DisplayPort in 1 x
HDMI in 1 x
Aantal upstream-poorten 1
Geint. USB hub ✖︎
Aantal USB Type-C-upstreampoorten 1
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Displayport versie 1.4
HDMI✓︎
HDMI versie 2.1
Hoofdtelefoon uit✓︎
Hoofdtelefoonuitgangen 1
Type aansluitplug 3,5 mm
USB-C✓︎
USB Power Delivery✓︎
USB-C Alt DP Modus✓︎
Ergonomie
Bereik kantelhoek 20 - -5°
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot✓︎
Portretstand✓︎
Draaibaar✓︎
Horizontaal draaibaar 45 - -45°
Hoogte verstelbaar✓︎
Kantelbaar✓︎
Pivot hoek 90 - -90°
Scharnier✓︎
VESA montage afmetingen 100 x 100
Energie
AC-ingangsfrequentie 50/60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) g
Energie-efficiëntieklasse (SDR) F
Energie-efficiëntieschaal A tot G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 30 kWu
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 25 kWu
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Stroomverbruik (PowerSave) 0,5 W
Stroomverbruik (typisch) 28 W
Inhoud van de verpakking
Afneembare standaard✓︎
Meegeleverde kabels AC, DisplayPort, HDMI, USB-C
Staander inbegrepen✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 609 mm
Breedte ( zonder voet ) 609 mm
Diepte 188 mm
Diepte ( zonder voet ) 66 mm
Gewicht 6.10 kg
Gewicht (zonder voet) 3,8 kg
Hoogte 449 mm
Hoogte (zonder voet ) 369 mm
Kenmerken
USB Power Delivery Vermogen 15 W