ASRock Phantom Gaming PGO27QFV 27" Quad HD 360Hz OLED Gaming monitor
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
14x
De ASRock Phantom Gaming PGO27QFV is een indrukwekkende 27-inch QHD OLED-gaming monitor met een verbluffende verversingssnelheid van 360 Hz. Dankzij de DisplayHDR 400 True Black-technologie en een reactietijd van 0.03 ms biedt deze monitor een uitzonderlijke beeldkwaliteit en soepele gaming-ervaring. Met zijn USB-C-aansluiting is de monitor tevens eenvoudig aan te sluiten op moderne apparaten.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Asrock
ResolutieklasseQHD
Scherm resolutie2560 x 1440 pixels
Scherm Diagonaal27.0 inch (68.6cm)
Refresh Rate360 Hz
Schermverhouding16:9
Paneel TypeQD-OLED
HDR TypeDisplayHDR 400 True Black
Reactietijd0.03 ms
USB-C ✓︎
Verkrijgbaar sindsMei 2025
Garantie36 maanden
Toon meer
30 dagen bedenktermijn!
36 maanden garantie!
Specificaties
Beeldscherm
Eigenschap Waarde
Antireflectiescherm✓︎
Paneel Type QD-OLED
Curved ✖︎
Aantal kleuren 1.07B
Schermverhouding 16:9
Gleurengamma DCI-P3 99 procent
Grootte beeld (horizontaal) 59 cm
Grootte beeld (verticaal) 33,4 cm
Resolutieklasse QHD
HDR✓︎
Helderheid 250 cd/m²
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
Kleurstandaard gamut DCI-P3, sRGB
Refresh Rate 360 Hz
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Pixelafstand 0.229 mm
Reactietijd 0.03 ms
sRGB-dekking (gemiddeld) 138 procent
Touchscreen ✖︎
Type reactietijdmeting GTG (Gray to Gray)
Contrast Statisch 1.500.000 : 1
Prestatie
Sync Technologie AMD FreeSync Premium Pro
Laag-blauw-licht-technologie✓︎
Multimedia
Ingebouwde webcam ✖︎
Design
Kleur Product Zwart
Gebruik Gaming
VESA-montage✓︎
Poorten & interfaces
DisplayPort in 1 x
HDMI in 2 x
Geint. USB hub ✖︎
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Displayport versie 1.4
HDMI✓︎
HDMI versie 2.1
Hoofdtelefoon uit✓︎
USB-C✓︎
USB Power Delivery✓︎
USB-C Alt DP Modus✓︎
Ergonomie
Bereik kantelhoek -7 - 20°
Draaibaar✓︎
Horizontaal draaibaar -20 - 20°
Hoogte verstelbaar✓︎
Kantelbaar✓︎
VESA montage afmetingen 100 x 100
Energie
AC-adapter, uitgangsspanning 100 - 240 V
AC-ingangsfrequentie 50/60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Stroomverbruik (indien uit) 0,5 W
Stroomverbruik (PowerSave) 0,5 W
Vermogensverbruik (max) 100 W
Inhoud van de verpakking
DisplayPort-kabellengte 1,5 m
HDMI-kabellengte 1,5 m
Meegeleverde kabels AC, DisplayPort, HDMI
Snelstartgids✓︎
Staander inbegrepen✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 610 mm
Breedte ( zonder voet ) 610 mm
Diepte 258 mm
Diepte ( zonder voet ) 71 mm
Gewicht 7.60 kg
Gewicht (zonder voet) 5,4 kg
Hoogte 568 mm
Hoogte (zonder voet ) 358 mm
Kenmerken
USB Power Delivery Vermogen 15 W