Je bent nog niet ingelogd
ASUS ROG Strix XG259CS 24,5" Full HD 180Hz IPS Gaming monitor
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
4x
De ASUS ROG Strix XG259CS is een 24,5 inch Full HD gaming monitor met 180 Hz verversingssnelheid voor vloeiend gameplay. Het IPS-paneel biedt brede kijkhoeken en levendige kleuren, terwijl de 1 ms reactietijd responsief spelen ondersteunt. Met HDR10-ondersteuning worden contrasten en details verbeterd. De 16:9 beeldverhouding en USB-C-aansluiting maken dit een veelzijdige keuze voor gamers en creatieve professionals die waarde hechten aan schnelheid en beeldkwaliteit.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Resolutieklasse | Full-HD |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Scherm Diagonaal | 25.0 inch (63.5cm) |
| Refresh Rate | 180 Hz |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Paneel Hoofdtype | IPS |
| Paneel Type | IPS |
| HDR Type | HDR10 |
| Reactietijd | 1 ms |
| USB-C | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | September 2024 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Antireflectiescherm | ✓︎ |
| Paneel Type | IPS |
| Curved | ✖︎ |
| Aantal kleuren | 16.7M |
| Scherm Diagonaal | 25.0 inch (63.5cm) |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Contrast ratio (dynamisch) | 100000000:1 |
| Digitale horizontale frequentie | 215 - 215 kHz |
| Digitale verticale frequentie | 48 - 180 Hz |
| Paneel Hoofdtype | IPS |
| Grootte beeld (horizontaal) | 54,4 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 30,3 cm |
| Resolutieklasse | Full-HD |
| HDR | ✓︎ |
| Helderheid | 400 cd/m² |
| HDR Type | HDR10 |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| Kleurstandaard gamut | sRGB |
| Refresh Rate | 180 Hz |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelafstand | 0.283 mm |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Reactietijd | 1 ms |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 110 procent |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Contrast Statisch | 1.000 : 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sync Technologie | AMD FreeSync, Nvidia G-SYNC Compatible, VESA Adaptive Sync |
| Game modus | ✓︎ |
| HDCP | ✓︎ |
| Knippervrije technologie | ✓︎ |
| Laag-blauw-licht-technologie | ✓︎ |
| Schaduwregeling | ✓︎ |
| Soort voeding | Extern |
| Vermindering van bewegingsonscherpte | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✖︎ |
| Ingebouwde webcam | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| Gebruik | Gaming |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Voetenkleur | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort in | 1 x |
| HDMI in | 1 x |
| Aantal USB Type-C-upstreampoorten | 1 |
| Mini jack (3.5mm) aansluitingen | ✓︎ |
| Displayport versie | 1.4 |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.0 |
| Hoofdtelefoon uit | ✓︎ |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery | ✓︎ |
| USB-C Alt DP Modus | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -5 - 20° |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Portretstand | ✓︎ |
| Draaibaar | ✓︎ |
| Horizontaal draaibaar | -45 - 45° |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| Pivot hoek | -90 - 90° |
| Scharnier | ✓︎ |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | g |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | D |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 30 kWu |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 15 kWu |
| Stroomverbruik (PowerSave) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 20 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afneembare standaard | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | AC, DisplayPort |
| Staander inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 558 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 558 mm |
| Diepte | 218 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 57 mm |
| Gewicht | 5.90 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 3,2 kg |
| Hoogte | 492 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 332 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery Vermogen | 7.5 W |
| Verstelbare hoogte (max) | 12 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDCP versie | 2.2 |
| KVM switch | ✖︎ |
| Ophangsysteem voor aan de muur | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711387634578 |
| Vendorcode | 90LM0AM0-B01370 |
| Artikelnr | 1149124 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





