Samsung Odyssey G7 LS32DG702EUXEN 32" 4K Ultra HD 144Hz IPS Gaming monitor
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
Hoofdafbeelding 0
24x
De Samsung Odyssey G7 LS32DG702EUXEN is een indrukwekkende 32-inch 4K Ultra HD gaming monitor met een vernieuwingssnelheid van 144 Hz en een ultrasnelle reactietijd van 1 ms. Dankzij het IPS-paneel en ondersteuning voor HDR10 en HDR10+ biedt deze monitor levendige en realistische beelden voor een uitmuntende gaming-ervaring. Met zijn hoge resolutie, snelle reactietijd en hoge vernieuwingssnelheid is deze monitor een uitstekende keuze voor zowel gaming als productiviteit.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Samsung
Resolutieklasse4K UHD
Scherm resolutie3840 x 2160 pixels
Scherm Diagonaal32.0 inch (81.3cm)
Refresh Rate144 Hz
Schermverhouding16:9
Paneel TypeIPS
HDR TypeHDR10, HDR10+
Reactietijd1 ms
Verkrijgbaar sindsNovember 2024
EAN8806095723969
VendorcodeLS32DG702EUXEN
Garantie24 maanden
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
499,00
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
30 dagen bedenktermijn!
24 maanden garantie!
Achteraf betalen!
Energielabel
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Beeldscherm
Eigenschap Waarde
Paneel Type IPS
Curved ✖︎
Aantal kleuren 1.07B
Schermverhouding 16:9
Resolutieklasse 4K UHD
HDR✓︎
Helderheid 350 cd/m²
HDR Type HDR10, HDR10+
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
Refresh Rate 144 Hz
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Pixelafstand 0.185 mm
Reactietijd 1 ms
Touchscreen ✖︎
Type reactietijdmeting GTG (Gray to Gray)
Contrast Statisch 1.000 : 1
Prestatie
Adaptief beeld✓︎
Sync Technologie AMD FreeSync Premium
Merkspecifieke technologieën Game Bar 2.0, Gaminghub, Ultrawide GameView
Slimme functies Mobile to screen, Screen mirroring, Schermgeluid naar mobiel, Sound mirroring
SmartThings app ondersteuning✓︎
Soort voeding Extern
Tap View✓︎
TV Plus✓︎
Multimedia
Geintegreerde Speakers✓︎
Ingebouwde webcam ✖︎
Design
Kleur Product Zwart
Gebruik Gaming
VESA-montage✓︎
Poorten & interfaces
Aansluiting voor netstroomadapter✓︎
DisplayPort in 1 x
HDMI in 2 x
Geint. USB hub✓︎
Aantal USB Type-A downstream-poorten 2
Aantal USB Type-B-upstreampoorten 1
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Bluetooth✓︎
Displayport versie 1.4
HDMI✓︎
HDMI versie 2.1
Hoofdtelefoon uit ✖︎
USB-C ✖︎
Audio
Adaptive Sound Control (ASC)✓︎
Ergonomie
Bereik kantelhoek -2 - 25°
Portretstand✓︎
Draaibaar✓︎
Horizontaal draaibaar -30 - 30°
Hoogte verstelbaar✓︎
Kantelbaar✓︎
Scharnier✓︎
Schermdiameter in centimeters 80 cm
VESA montage afmetingen 100 x 100
Energie
Energie-efficiëntieklasse (HDR) g
Energie-efficiëntieklasse (SDR) g
Energie-efficiëntieschaal A tot G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 59 kWu
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 33 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0,5 W
Stroomverbruik (typisch) 33 W
Inhoud van de verpakking
Meegeleverde kabels DisplayPort, USB
Type standaard HAS standaard
Gewicht en omvang
Breedte 714.2 mm
Breedte ( zonder voet ) 714,2 mm
Diepte 263.5 mm
Diepte ( zonder voet ) 73,8 mm
Gewicht 8.00 kg
Gewicht (zonder voet) 4,8 kg
Hoogte 583.2 mm
Hoogte (zonder voet ) 418,4 mm