Philips 6000 series 27B2U6903/00 27" 4K Ultra HD IPS Thunderbolt monitor
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
De Philips 6000 series 27B2U6903/00 is een 27-inch 4K Ultra HD IPS-monitor met Thunderbolt-aansluiting. Met zijn 3840 x 2160 pixels resolutie, 60 Hz verversingssnelheid en 4 ms reactietijd, biedt deze monitor een scherpe, levendige weergave voor productiviteit, entertainment en meer. De ingebouwde USB-C-connectiviteit maakt eenvoudige aansluiting en opladen van apparaten mogelijk. Deze Philips-monitor is een veelzijdige keuze voor wie op zoek is naar een high-end 4K-display.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Philips
Resolutieklasse4K UHD
Scherm resolutie3840 x 2160 pixels
Scherm Diagonaal27.0 inch (68.6cm)
Refresh Rate60 Hz
Schermverhouding16:9
Paneel TypeIPS
Reactietijd4 ms
USB-C ✓︎
Verkrijgbaar sindsJanuari 2025
EAN8712581804749
Vendorcode27B2U6903/00
Achteraf betalen!
Energielabel
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Beeldscherm
Eigenschap Waarde
Antireflectiescherm✓︎
Backlight type RGB LED
Paneel Type IPS
Curved ✖︎
Aantal kleuren 1.07B
Schermverhouding 16:9
Contrast ratio (dynamisch) 50000000:1
DDC/CI✓︎
Digitale horizontale frequentie 30 - 140 kHz
Digitale verticale frequentie 23 - 75 Hz
Grootte beeld (horizontaal) 59,7 cm
Grootte beeld (verticaal) 33,6 cm
Resolutieklasse 4K UHD
HDR ✖︎
Helderheid 350 cd/m²
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
LED backlight✓︎
Refresh Rate 60 Hz
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Pixelafstand 0.155 mm
Pixeldichtheid 163 ppi
Reactietijd 4 ms
Touchscreen ✖︎
Type reactietijdmeting GTG (Gray to Gray)
Contrast Statisch 1.000 : 1
Prestatie
Component video sync Gescheiden synchronisatie, Sync-on-green (SOG)
HDCP✓︎
Knippervrije technologie✓︎
Laag-blauw-licht-technologie✓︎
Soort voeding Intern
VESA Adaptive Sync-ondersteuning✓︎
Multimedia
Geintegreerde Speakers✓︎
Aantal luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 6 W
Ingebouwde webcam ✖︎
Design
Kabelslot sleuf type Kensington
Kleur Product Grijs
LED-indicatoren Ingeschakeld, Slaapstand
Gebruik Home en Office
VESA-montage✓︎
Voetenkleur Houtskool
Poorten & interfaces
DisplayPort in 1 x
HDMI in 2 x
Aantal Thunderbolt 4-poorten 2
Aantal upstream-poorten 2
Geint. USB hub✓︎
Aantal USB Type-A downstream-poorten 4
Aantal USB Type-C downstreampoorten 2
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Displayport versie 1.4
HDMI✓︎
HDMI versie 2.0
Hoofdtelefoon uit✓︎
USB-C✓︎
USB Power Delivery✓︎
USB-C Alt DP Modus✓︎
Versie USB-hub 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
Ergonomie
Bereik kantelhoek -5 - 30°
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot✓︎
Portretstand✓︎
Draaibaar✓︎
Horizontaal draaibaar -180 - 180°
Hoogte verstelbaar✓︎
Kantelbaar✓︎
On Screen Display (OSD)✓︎
Schermdiameter in centimeters 68,5 cm
VESA montage afmetingen 100 x 100
Energie
AC-ingangsfrequentie 50/60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (SDR) E
Stroomverbruik (in standby) 0,45 W
Stroomverbruik (indien uit) 0,4 W
Stroomverbruik (typisch) 28,6 W
Inhoud van de verpakking
Gebruikershandleiding✓︎
Meegeleverde kabels AC, DisplayPort, HDMI, Thunderbolt
Staander inbegrepen✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 613 mm
Breedte ( zonder voet ) 613 mm
Diepte 230 mm
Diepte ( zonder voet ) 59 mm
Gewicht 7.15 kg
Gewicht (zonder voet) 5,1 kg
Hoogte 544 mm
Hoogte (zonder voet ) 371 mm
Kenmerken
USB Power Delivery Vermogen 100 W