Philips 3000 series 32B1U3900/00 32" 4K Ultra HD VA monitor
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
De Philips 3000 series 32B1U3900/00 is een 32-inch 4K UHD-monitor met een VA-paneel. Het 3840 x 2160 pixels scherm biedt hoge resolutie beeldkwaliteit, ondersteund door een 60Hz verversingssnelheid en 4ms reactietijd. De monitor is voorzien van een USB-C aansluiting voor eenvoudige connectiviteit. Deze Philips-monitor is een veelzijdige optie voor professioneel gebruik of thuis entertainment.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Philips
Resolutieklasse4K UHD
Scherm resolutie3840 x 2160 pixels
Scherm Diagonaal32.0 inch (81.3cm)
Refresh Rate60 Hz
Schermverhouding16:9
Paneel TypeVA
Reactietijd4 ms
USB-C ✓︎
Verkrijgbaar sindsFebruari 2025
EAN8721038001211
Vendorcode32B1U3900/00
Achteraf betalen!
Energielabel
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Beeldscherm
Eigenschap Waarde
Antireflectiescherm✓︎
Backlight type W-LED
Paneel Type VA
Curved ✖︎
Aantal kleuren 1.07B
Schermverhouding 16:9
Contrast ratio (dynamisch) 50000000:1
DDC/CI✓︎
Frequentiebereik horizontaal 30 - 140 kHz
Frequentiebereik verticaal 23 - 75 Hz
Grootte beeld (horizontaal) 69,7 cm
Grootte beeld (verticaal) 39,2 cm
Resolutieklasse 4K UHD
HDR ✖︎
Helderheid 350 cd/m²
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
Kleurstandaard gamut NTSC, sRGB
LED backlight✓︎
Refresh Rate 60 Hz
NTSC-dekking (normaal) 106 procent
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Pixelafstand 0.182 mm
Pixeldichtheid 140 ppi
Reactietijd 4 ms
sRGB-dekking (gemiddeld) 122 procent
Touchscreen ✖︎
Type reactietijdmeting GTG (Gray to Gray)
Contrast Statisch 3.500 : 1
Prestatie
HDCP✓︎
Knippervrije technologie✓︎
Laag-blauw-licht-technologie✓︎
Multimedia
Geintegreerde Speakers✓︎
Aantal luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 6 W
Ingebouwde webcam ✖︎
Design
Kabelslot sleuf type Kensington
Kleur Product Zwart
Gebruik Home en Office
VESA-montage✓︎
Poorten & interfaces
DisplayPort in 1 x
HDMI in 2 x
Geint. USB hub✓︎
Aantal USB Type-A downstream-poorten 4
Aantal USB Type-C-upstreampoorten 1
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Displayport versie 1.4
HDMI✓︎
HDMI versie 2.0
USB-C✓︎
USB Power Delivery✓︎
USB-C Alt DP Modus✓︎
Versie USB-hub 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Ergonomie
Bereik kantelhoek -5 - 20°
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot✓︎
Portretstand✓︎
Draaibaar✓︎
Horizontaal draaibaar -180 - 180°
Hoogte verstelbaar✓︎
Kantelbaar✓︎
On Screen Display (OSD)✓︎
Pivot hoek -90 - 90°
Scharnier✓︎
VESA montage afmetingen 100 x 100
Energie
AC-ingangsfrequentie 50/60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (SDR) F
Stroomverbruik (in standby) 0,3 W
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Stroomverbruik (typisch) 34,8 W
Inhoud van de verpakking
Meegeleverde kabels AC, DisplayPort, HDMI, USB-C
Staander inbegrepen✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 714 mm
Breedte ( zonder voet ) 714 mm
Diepte 280 mm
Diepte ( zonder voet ) 62 mm
Gewicht 11.50 kg
Gewicht (zonder voet) 7,56 kg
Hoogte 631 mm
Hoogte (zonder voet ) 422 mm
Kenmerken
USB Power Delivery Vermogen 90 W
Verstelbare hoogte (max) 18 cm
Overige specificaties
Hardheid oppervlak 3H
Beheerfuncties
Technische details
Bevat geen Lood, Kwik, PVC/BFR
HDCP versie 1.4/2.2
KVM switch ✖︎
Waasniveau 25 procent
Product informatie
EAN8721038001211
Vendorcode32B1U3900/00
Artikelnr1155306
MerkPhilips
Garantie24 maanden
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
Vergelijkbare producten
Samsung M8 32" Smart M80F Ultra HD monitor