Je bent nog niet ingelogd
Acer Predator X34X5bmiiphuzx 34" Ultrawide Quad HD 240Hz OLED Curved Gaming monitor
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (vrijdag)
+ WIN EEN VAKANTIE!
❮
❯
❮
❯
2x
De Acer Predator X34X5bmiiphuzx is een 34 inch ultrawide gaming monitor met UWQHD resolutie van 3440 x 1440 pixels. Met een verversingsfrequentie van 240 Hz en een reactietijd van 0.1 ms biedt dit OLED-scherm uitstekende prestaties voor gamers. Het QD-OLED paneel ondersteunt DisplayHDR 400 True Black voor indrukwekkende beeldkwaliteit. De 21:9 schermverhouding en gebogen design zorgen voor een immersieve kijkervaring. USB-C aansluiting maakt connectiviteit eenvoudig.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Acer |
| Resolutieklasse | UWQHD |
| Scherm resolutie | 3440 x 1440 pixels |
| Scherm Diagonaal | 34.0 inch (86.4cm) |
| Refresh Rate | 240 Hz |
| Schermverhouding | 21:9 |
| Paneel Hoofdtype | OLED |
| Paneel Type | QD-OLED |
| HDR Type | DisplayHDR 400 True Black |
| Reactietijd | 0.1 ms |
| Curved | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
✓
+ WIN EEN VAKANTIE!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Acties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Paneel Type | QD-OLED |
| Curved | ✓︎ |
| Aantal kleuren | 1.07B |
| Scherm Diagonaal | 34.0 inch (86.4cm) |
| Schermverhouding | 21:9 |
| Contrast ratio (dynamisch) | 1500000:1 |
| Paneel Hoofdtype | OLED |
| Frequentiebereik horizontaal | 400 - 400 kHz |
| Frequentiebereik verticaal | 48 - 240 Hz |
| Resolutieklasse | UWQHD |
| HDR | ✓︎ |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| HDR Type | DisplayHDR 400 True Black |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| Kleurbereik | 99 procent |
| Kleurstandaard gamut | DCI-P3 |
| LED backlight | ✓︎ |
| Refresh Rate | 240 Hz |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 21:9 |
| Pixelafstand | 0.231 mm |
| Pixeldichtheid | 110 ppi |
| Scherm resolutie | 3440 x 1440 pixels |
| Reactietijd | 0.1 ms |
| Schermhelderheid (piek) | 1000 cd/m² |
| Schermkromming | 1800 R |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Contrast Statisch | 1.500.000 : 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sync Technologie | AMD FreeSync Premium Pro |
| Kleurdiepte | 10 Bit |
| Knippervrije technologie | ✓︎ |
| Laag-blauw-licht-technologie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✓︎ |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Gemiddeld vermogen | 10 W |
| Ingebouwde webcam | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| Gebruik | Gaming |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort in | 1 x |
| HDMI in | 2 x |
| Geint. USB hub | ✓︎ |
| Aantal USB Type-A downstream-poorten | 3 |
| Aantal USB Type-C downstreampoorten | 2 |
| Mini jack (3.5mm) aansluitingen | ✓︎ |
| Displayport versie | 1.4 |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.1 |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery | ✓︎ |
| USB-C Alt DP Modus | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -5 - 25° |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Portretstand | ✓︎ |
| Draaibaar | ✓︎ |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| On Screen Display (OSD) | ✓︎ |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | g |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | F |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 34 kWu |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 31 kWu |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | HDMI |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 811 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 811 mm |
| Diepte | 274 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 110 mm |
| Gewicht | 9.01 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 6,71 kg |
| Hoogte | 484 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 361 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery Vermogen | 65 W |
| Verstelbare hoogte (max) | 15 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| KVM switch | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | MPRII |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711474159489 |
| Vendorcode | UM.CXXEE.501 |
| Artikelnr | 1155366 |
| Merk | Acer |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Acties
DOE MEE EN WIN EEN VAKANTIE VOOR TWEE!
Plaats nu je bestelling tijdens de No Way Holiday campagne en win één van de No Way Holiday prijzen!
Doe mee en maak kans op:
1. Hoofdprijs: Een vakantie voor 2 personen t.w.v. EUR 2.500,-
2. De Acer Nitro Blaze 7 Ryzen 7 1TB Handheld Gaming PC t.w.v. EUR 749,-
3. Eén van de 10 exclusieve Megekko strandlakens t.w.v. EUR 19,95 p/stuk
*Bekijk op de actiepagina hoe je mee kan doen aan de winactie!
Klik hier voor de actiepagina.
Doe mee en maak kans op:
1. Hoofdprijs: Een vakantie voor 2 personen t.w.v. EUR 2.500,-
2. De Acer Nitro Blaze 7 Ryzen 7 1TB Handheld Gaming PC t.w.v. EUR 749,-
3. Eén van de 10 exclusieve Megekko strandlakens t.w.v. EUR 19,95 p/stuk
*Bekijk op de actiepagina hoe je mee kan doen aan de winactie!
Klik hier voor de actiepagina.
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
+ WIN EEN VAKANTIE!
❮
❯
❮
❯




