BenQ PD2706QN computer 68,6 cm (27") 2560 x 1440 Pixels Quad HD LED Zwart monitor
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 6 werkdagen (donderdag)
Hoofdafbeelding 0
De BenQ PD2706QN is een krachtige 27-inch QHD-monitor met een resolutie van 2560 x 1440 pixels en een verversingssnelheid van 100 Hz. Met zijn IPS-paneel, HDR10-ondersteuning en 5 ms reactietijd biedt deze monitor scherpe beelden en levendige kleuren voor professionele toepassingen. De USB-C-aansluiting maakt een eenvoudige verbinding met laptops mogelijk. Deze monitor is een uitstekende keuze voor gebruikers die op zoek zijn naar een hoogwaardige, veelzijdige weergaveoplossing.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Benq
ResolutieklasseQHD
Scherm resolutie2560 x 1440 pixels
Scherm Diagonaal27.0 inch (68.6cm)
Refresh Rate100 Hz
Schermverhouding16:9
Paneel TypeIPS
HDR TypeHDR10
Reactietijd5 ms
USB-C ✓︎
Verkrijgbaar sindsMaart 2025
Garantie24 maanden
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
389,00
In winkelmand
30 dagen bedenktermijn!
24 maanden garantie!
Achteraf betalen!
Energielabel
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Beeldscherm
Eigenschap Waarde
Paneel Type IPS
Curved ✖︎
Aantal kleuren 16.7M
Schermverhouding 16:9
Gleurengamma DCI-P3 95 procent
Resolutieklasse QHD
HDR✓︎
Helderheid 350 cd/m²
HDR Type HDR10
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
Kleurbereik 95 procent
Kleurstandaard gamut DCI-P3, Rec. 709, sRGB
Refresh Rate 100 Hz
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Pixelafstand 0.233 mm
Pixeldichtheid 109 ppi
Reactietijd 5 ms
Schermhelderheid (piek) 400 cd/m²
sRGB-dekking (gemiddeld) 100 procent
Touchscreen ✖︎
Type reactietijdmeting GTG (Gray to Gray)
Contrast Statisch 1.000 : 1
Prestatie
HDCP✓︎
Knippervrije technologie✓︎
Laag-blauw-licht-technologie✓︎
Soort voeding Intern
Multimedia
Geintegreerde Speakers✓︎
Aantal luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 6 W
Ingebouwde webcam ✖︎
Design
Kleur Product Zwart
Gebruik Home en Office
VESA-montage✓︎
Voetenkleur Zwart
Poorten & interfaces
DisplayPort in 1 x
HDMI in 1 x
Geint. USB hub✓︎
Aantal USB Type-A downstream-poorten 3
Aantal USB Type-C downstreampoorten 1
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Displayport versie 1.4
HDMI✓︎
HDMI versie 2.0
Hoofdtelefoon uit✓︎
USB-C✓︎
USB Power Delivery✓︎
USB-C Alt DP Modus✓︎
Ergonomie
Bereik kantelhoek -5 - 20°
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot ✖︎
Portretstand✓︎
Draaibaar✓︎
Horizontaal draaibaar 15 - 15°
Hoogte verstelbaar✓︎
Kantelbaar✓︎
On Screen Display (OSD)✓︎
Pivot hoek 0 - 90°
Scharnier✓︎
VESA montage afmetingen 100 x 100
Energie
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) g
Energie-efficiëntieklasse (SDR) g
Energie-efficiëntieschaal A tot G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 31 kWu
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 28 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0,5 W
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Stroomverbruik (typisch) 29 W
Vermogensverbruik (max) 200 W
Inhoud van de verpakking
Afneembare standaard✓︎
Meegeleverde kabels AC, DisplayPort, HDMI, USB-A -> USB-B, USB-C
Snelstartgids✓︎
Staander inbegrepen✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 545 mm
Breedte ( zonder voet ) 614 mm
Diepte 220.2 mm
Diepte ( zonder voet ) 80,9 mm
Gewicht 9.32 kg
Gewicht (zonder voet) 6,42 kg
Hoogte 430 mm
Hoogte (zonder voet ) 368 mm
Kenmerken
USB Power Delivery Vermogen 90 W