Je bent nog niet ingelogd
Samsung ViewFinity S6 LS27D600UAUXEN 27" Quad HD 100Hz USB-C 90W IPS monitor
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (woensdag)
❮
❯
❮
❯
15x
De Samsung ViewFinity S6 is een 27-inch QHD-monitor ontworpen voor professionals die scherpte en kleurnauwkeurigheid waarderen. Met een resolutie van 2560 x 1440 pixels en 100 Hz vernieuwingsfrequentie biedt het monitor soepele beeldweergave. Het IPS-paneel garandeert brede kijkhoeken en nauwkeurige kleurweergave. De USB-C-aansluiting met 90W vermogen stelt gebruikers in staat apparaten op te laden en gegevens over te dragen. HDR10-ondersteuning en een reactietijd van 5 ms completeren het geheel. Dit model richt zich op content creators en professionals in grafisch ontwerp.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Samsung |
| Resolutieklasse | QHD |
| Scherm resolutie | 2560 x 1440 pixels |
| Scherm Diagonaal | 27.0 inch (68.6cm) |
| Refresh Rate | 100 Hz |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Paneel Type | IPS |
| HDR Type | HDR10 |
| Reactietijd | 5 ms |
| USB-C | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2024 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 279,00
laatste 90 dagen: 279,00
229,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Extra informatie
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Paneel Type | IPS |
| Curved | ✖︎ |
| Aantal kleuren | 1.07B |
| Scherm Diagonaal | 27.0 inch (68.6cm) |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Grootte beeld (horizontaal) | 59,7 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,6 cm |
| Resolutieklasse | QHD |
| HDR | ✓︎ |
| Helderheid | 350 cd/m² |
| HDR Type | HDR10 |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| Marketingnaam dynamische contrastratio | Mega Contrast |
| Refresh Rate | 100 Hz |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelafstand | 0.233 mm |
| Scherm resolutie | 2560 x 1440 pixels |
| Reactietijd | 5 ms |
| Schermhelderheid (min) | 280 cd/m² |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 99 procent |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Contrast Statisch | 1.000 : 1 |
| Vernieuwingsfrequentie-optimalisator | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Adaptief beeld | ✓︎ |
| Sync Technologie | AMD FreeSync |
| Doorgelust | ✓︎ |
| HDCP | ✓︎ |
| Knippervrije technologie | ✓︎ |
| Merkspecifieke technologieën | Eye Saver |
| Snelle oplaadtechnologie | Power Delivery |
| Soort voeding | Intern |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✖︎ |
| Ingebouwde webcam | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Gebruik | Home en Office |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Voetenkleur | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort in | 2 x |
| Aantal DisplayPort-uitgangen | 1 |
| HDMI in | 1 x |
| Aantal upstream-poorten | 1 |
| Geint. USB hub | ✓︎ |
| Aantal USB Type-A downstream-poorten | 2 |
| Aantal USB Type-C downstreampoorten | 1 |
| Mini jack (3.5mm) aansluitingen | ✓︎ |
| Charging port type | USB Type-C |
| Displayport versie | 1.0, 1.4 |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.0 |
| Hoofdtelefoon uit | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery | ✓︎ |
| USB-C Alt DP Modus | ✓︎ |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeld naast beeld (PbP) | ✓︎ |
| Bereik kantelhoek | -2 - 25° |
| Portretstand | ✓︎ |
| Draaibaar | ✓︎ |
| Horizontaal draaibaar | -30 - 30° |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| Pivot hoek | -92 - 92° |
| Scharnier | ✓︎ |
| Schermdiameter in centimeters | 68 cm |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | g |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | E |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 32 kWu |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 20 kWu |
| Snel opladen | ✓︎ |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 20 W |
| Vermogensverbruik (max) | 160 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | AC |
| Staander inbegrepen | ✓︎ |
| Type standaard | HAS standaard |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 612.9 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 612,9 mm |
| Diepte | 220 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 41,6 mm |
| Gewicht | 6.10 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 3,6 kg |
| Hoogte | 556.6 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 367,7 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery Vermogen | 90 W |
| Verstelbare hoogte (max) | 12 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afbeeldingsgrootte | Y |
| Automatische bronwissel+ | ✓︎ |
| Lengte stroomkabel | 1,5 m |
| Uitschakeltimer plus | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Picture-in-Picture | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | TCO |
| Europees Productregister voor Energielabeling (EPREL) code | 1946432 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDCP versie | 2.2 |
| KVM switch | ✓︎ |
| Ophangsysteem voor aan de muur | ✓︎ |
| Samsung Eye Saver Mode | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | TÜV mark |
| Certificering | Windows 11 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Video kleurenmodi | Aanpasbaar, Eco, Entertain, Spel, Grafisch, Origineel, Sporten, Standaard |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8806095524658 |
| Vendorcode | LS27D600UAUXEN |
| Artikelnr | 1146659 |
| Merk | Samsung |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
ngbrts
Eerste review
Geplaatst: 05-05-2026
5 dagen in bezit
Beeld van een monitor met een achterkant
Veel kleuren
Scherp beeld
Snelle respons
scherpe prijs / kwaliteit verhouding
Goede verstelbaarheid in hoogte
Eén knopje voor alles te bedienen aan achterkant
Beeldinstelling softwarematig beperkt
Degelijkheid bouwkwalitiet onvoldoende
ingangen HDMI en Display Port slecht bereikbaar
Mooi scherp beeld met veel kleuren. Door hoge verversingssnelheid en hoge schermresponstijd goed vloeiend beeld. Hoogte verstelbaar. Prijs is scherp. Maar staan wel minpunten tegenover. De instelmogelijkheden zijn matig te noemen. De degelijkheid is onvoldoende: mijn achterkant had een hoek los die ik weer moest "vastklikken". Voelt allemaal niet zo degelijk aan. De instelbaarheid is onvoldoende: er zit aan de achterkant één knopje (!!). Daarmee moet je aan/uit zetten, je ingang bepalen (HDMI of Display Port), én je menukeuzes en instellingen van het beeld vastleggen.Hier hadden aparte knoppen (aan de voor- of onderkant) van het scherm beter geweest. De ingangen zijn slecht bereikbaar.
❮
❯
❮
❯





