Philips 3000 series 24B2U3301/00 24" Full HD 120Hz IPS monitor
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
De Philips 3000 series 24B2U3301/00 24" monitor biedt een Full HD-resolutie van 1920 x 1080 pixels op een 24-inch IPS-paneel met een verversingssnelheid van 120 Hz. Met een reactietijd van 4 ms en USB-C-aansluiting is deze monitor geschikt voor een breed scala aan gebruiksscenario's, van gaming tot kantoorgebruik. De combinatie van schermgrootte, resolutie en paneltype belooft een scherp en levendig beeld met wijde kijkhoeken.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Philips
ResolutieklasseFull-HD
Scherm resolutie1920 x 1080 pixels
Scherm Diagonaal24.0 inch (61.0cm)
Refresh Rate120 Hz
Schermverhouding16:9
Paneel TypeIPS
Reactietijd4 ms
USB-C ✓︎
Verkrijgbaar sindsJuni 2025
EAN8721038002461
Vendorcode24B2U3301/00
Achteraf betalen!
Energielabel
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Beeldscherm
Eigenschap Waarde
Antireflectiescherm✓︎
Backlight type W-LED
Paneel Type IPS
Curved ✖︎
Aantal kleuren 16.7M
Schermverhouding 16:9
Contrast ratio (dynamisch) 50000000:1
DDC/CI✓︎
Frequentiebereik horizontaal 30 - 140 kHz
Frequentiebereik verticaal 48 - 120 Hz
Grootte beeld (horizontaal) 52,7 cm
Grootte beeld (verticaal) 29,6 cm
Resolutieklasse Full-HD
HDR ✖︎
Helderheid 300 cd/m²
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
Kleurstandaard gamut NTSC, sRGB
LED backlight✓︎
Marketingnaam dynamische contrastratio SmartContrast
Refresh Rate 120 Hz
NTSC-dekking (normaal) 96 procent
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Pixelafstand 0.275 mm
Pixeldichtheid 93 ppi
Reactietijd 4 ms
sRGB✓︎
sRGB-dekking (gemiddeld) 110 procent
Sync-on-green (SOG)✓︎
Touchscreen ✖︎
Type reactietijdmeting GTG (Gray to Gray)
Contrast Statisch 1.500 : 1
Prestatie
Component video sync Separate sync, Sync-on-green (SOG)
HDCP✓︎
Kleurdiepte 8 Bit
Knippervrije technologie✓︎
Mean time between failures (MTBF) 70000 uur
Soort voeding Intern
Multimedia
Geintegreerde Speakers✓︎
Aantal luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 4 W
Ingebouwde webcam ✖︎
Design
Glanstype buitenzijde Getextureerd
Kabelslot sleuf type Kensington
Kleur Product Zwart
LED-indicatoren Ingeschakeld, Slaapstand
Gebruik Home en Office
Rand voorzijde Zwart
VESA-montage✓︎
Voetenkleur Zwart
Poorten & interfaces
DisplayPort in 1 x
HDMI in 1 x
Aantal upstream-poorten 1
Geint. USB hub✓︎
Aantal USB Type-A downstream-poorten 4
Aantal USB Type-C-upstreampoorten 1
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Displayport versie 1.4
HDMI✓︎
HDMI versie 1.4
USB-C✓︎
USB Power Delivery✓︎
USB-C Alt DP Modus✓︎
Versie USB-hub 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Ergonomie
Bereik kantelhoek -5 - 30°
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot✓︎
Portretstand✓︎
Draaibaar✓︎
Horizontaal draaibaar -180 - 180°
Hoogte verstelbaar✓︎
Kantelbaar✓︎
On Screen Display (OSD)✓︎
Pivot hoek -90 - 90°
Scharnier✓︎
Schermdiameter in centimeters 60,47 cm
VESA montage afmetingen 100 x 100
Energie
AC-ingangsfrequentie 50/60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) Niet beschikbaar
Energie-efficiëntieklasse (SDR) C
Energie-efficiëntieschaal A tot G
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 11 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0,3 W
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Stroomverbruik (PowerSave) 10,4 W
Stroomverbruik (typisch) 13,53 W
Inhoud van de verpakking
Gebruikershandleiding✓︎
Meegeleverde kabels AC, DisplayPort, HDMI
Staander inbegrepen✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 542 mm
Breedte ( zonder voet ) 542 mm
Diepte 228 mm
Diepte ( zonder voet ) 48 mm
Gewicht 5.72 kg
Gewicht (zonder voet) 3,7 kg
Hoogte 499 mm
Hoogte (zonder voet ) 320 mm
Kenmerken
USB Power Delivery Vermogen 90 W
Verstelbare hoogte (max) 15 cm
Overige specificaties
Beeldverbetering SmartImage
Hardheid oppervlak 3H
Plug and play✓︎
Recyclebaar verpakkingsmateriaal 100 procent
Beheerfuncties
Aantal On Screen Display-talen 21
Duurzaamheid
Duurzaamheidscertificaten ENERGY STAR, EPEAT
Technische details
Adaptieve synchronisatie✓︎
Bevat geen PVC/BFR
EasyRead-modus✓︎
HDCP versie 1.4
KVM switch ✖︎
Waasniveau 25 procent
Certificaten
Certificaten van naleving RoHS
Netwerk
Ethernet LAN✓︎
Recyclinginformatie
Post-consumer gerecycled plastic 85 procent
Leveranciersinformatie
(cdm) Software / functie SmartControl
Product informatie
EAN8721038002461
Vendorcode24B2U3301/00
Artikelnr1161218
MerkPhilips
Garantie24 maanden
Verkrijgbaar sindsJuni 2025
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
Vergelijkbare producten
AOC Basic-line B3 24B3CF2 24" Full HD 100Hz USB-C IPS monitor
. Levertijd:
Meer productinformatie
4x
AOC E4 24E4CV 23.8" 120Hz Full HD IPS Zwart monitor
. Levertijd:
Meer productinformatie
AOC Professional 24P4CV 23.8" Full HD 120Hz IPS monitor