Philips 4000 Series 27B2N4500/00 27" Quad HD 120Hz IPS monitor
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
De Philips 27B2N4500/00 27" Quad HD 120Hz IPS monitor biedt een scherpe Quad HD-resolutie van 2560 x 1440 pixels op een groot 27-inch IPS-scherm. Met een ververssnelheid van 120 Hz en een reactietijd van 4 ms, levert deze monitor vloeiende beeldweergave voor een verbeterde gaming- en kijkervaring. Het IPS-paneel zorgt voor brede kijkhoeken en nauwkeurige kleurweergave, waardoor deze monitor ook geschikt is voor professionele toepassingen.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Philips
ResolutieklasseQHD
Scherm resolutie2560 x 1440 pixels
Scherm Diagonaal27.0 inch (68.6cm)
Refresh Rate120 Hz
Schermverhouding16:9
Paneel TypeIPS
Reactietijd4 ms
Verkrijgbaar sindsJuli 2025
EAN8721038003734
Vendorcode27B2N4500/00
Achteraf betalen!
Energielabel
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Beeldscherm
Eigenschap Waarde
Antireflectiescherm✓︎
Backlight type W-LED
Paneel Type IPS
Curved ✖︎
Aantal kleuren 16.7M
Schermverhouding 16:9
Contrast ratio (dynamisch) 50000000:1
Frequentiebereik horizontaal 30 - 190 kHz
Frequentiebereik verticaal 48 - 120 Hz
Grootte beeld (horizontaal) 59,7 cm
Grootte beeld (verticaal) 33,6 cm
Resolutieklasse QHD
HDR ✖︎
Helderheid 350 cd/m²
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
LED backlight✓︎
Refresh Rate 120 Hz
NTSC-dekking (normaal) 114 procent
Ondersteunde grafische resoluties 2560 x 1440
Ondersteunde video-modi 1440p
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Pixelafstand 0.233 mm
Pixeldichtheid 109 ppi
Reactietijd 4 ms
sRGB-dekking (gemiddeld) 125 procent
Touchscreen ✖︎
Type reactietijdmeting GTG (Gray to Gray)
Contrast Statisch 1.500 : 1
Prestatie
Sync Technologie AMD FreeSync
HDCP✓︎
Knippervrije technologie✓︎
Laag-blauw-licht-technologie✓︎
Soort voeding Intern
Multimedia
Geintegreerde Speakers✓︎
Aantal luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 4 W
Ingebouwde webcam ✖︎
Design
Kabelslot sleuf type Kensington
Kleur Product Grijs
LED-indicatoren✓︎
Gebruik Home en Office
VESA-montage✓︎
Voetenkleur Zilver
Poorten & interfaces
DisplayPort in 1 x
HDMI in 2 x
Geint. USB hub✓︎
Aantal USB Type-A downstream-poorten 3
Aantal USB Type-B-upstreampoorten 1
Aantal USB Type-C downstreampoorten 1
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Displayport versie 1.2
HDMI✓︎
HDMI versie 2.0
USB-C ✖︎
Versie USB-hub 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Ergonomie
Bereik kantelhoek -5 - 30°
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot✓︎
Portretstand✓︎
Draaibaar✓︎
Horizontaal draaibaar -180 - 180°
Hoogte verstelbaar✓︎
Kantelbaar✓︎
On Screen Display (OSD)✓︎
Pivot hoek -90 - 90°
Scharnier✓︎
Schermdiameter in centimeters 68,5 cm
VESA montage afmetingen 100 x 100
Energie
AC-ingangsfrequentie 50/60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) Niet beschikbaar
Energie-efficiëntieklasse (SDR) C
Energie-efficiëntieschaal A tot G
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 13 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0,5 W
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Stroomverbruik (PowerSave) 12,7 W
Stroomverbruik (typisch) 14,94 W
Inhoud van de verpakking
Gebruikershandleiding✓︎
Meegeleverde kabels DisplayPort, HDMI, USB
Staander inbegrepen✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 614 mm
Breedte ( zonder voet ) 614 mm
Diepte 231 mm
Diepte ( zonder voet ) 59 mm
Gewicht 6.79 kg
Gewicht (zonder voet) 5,05 kg
Hoogte 436 mm
Hoogte (zonder voet ) 371 mm
Kenmerken
Verstelbare hoogte (max) 15 cm
Overige specificaties
Hardheid oppervlak 3H
Plug and play✓︎
Beheerfuncties
Aantal On Screen Display-talen 21
Duurzaamheid
Duurzaamheidscertificaten ENERGY STAR, EPEAT
Technische details
Bevat geen PVC/BFR
HDCP versie 1.4/2.2
KVM switch ✖︎
Waasniveau 25 procent
Certificaten
Certificaten van naleving CB
Product informatie
EAN8721038003734
Vendorcode27B2N4500/00
Artikelnr1162062
MerkPhilips
Garantie24 maanden
Verkrijgbaar sindsJuli 2025
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
Vergelijkbare producten
Acer Vero B7 B277U G 27" Quad HD 120Hz IPS monitor
1x
. Levertijd:
Meer productinformatie
1x
Philips 3000 Series 27B2N3500J/00 27" Quad HD 120Hz IPS monitor
. Levertijd:
Meer productinformatie
3x
Alienware AW2725DM 27" Wide Quad HD 180Hz IPS monitor
10x
10x
MSI Pro MP275Q 27" Quad HD 100Hz IPS monitor
3x