Philips 3000 Series 27B2N3500J/00 27" Quad HD 120Hz IPS monitor
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
3x
De Philips 27B2N3500J/00 27" Quad HD 120Hz IPS-monitor biedt een schitterende beeldkwaliteit met een resolutie van 2560 x 1440 pixels en een ververssnelheid van 120 Hz. Met het IPS-paneel en reactietijden van 4 ms is deze monitor geschikt voor verschillende toepassingen, van gaming tot productiviteit. De compacte en stijlvolle vormgeving past goed in verschillende kantoor- en thuiswerkplekken.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Philips
ResolutieklasseQHD
Scherm resolutie2560 x 1440 pixels
Scherm Diagonaal27.0 inch (68.6cm)
Refresh Rate120 Hz
Schermverhouding16:9
Paneel TypeIPS
Reactietijd4 ms
Verkrijgbaar sindsJuni 2025
EAN8721038002294
Vendorcode27B2N3500J/00
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Beeldscherm
Eigenschap Waarde
Antireflectiescherm✓︎
Backlight type W-LED
Paneel Type IPS
Curved ✖︎
Aantal kleuren 16.7M
Schermverhouding 16:9
Contrast ratio (dynamisch) 50000000:1
DDC/CI✓︎
Frequentiebereik horizontaal 30 - 190 kHz
Frequentiebereik verticaal 48 - 120 Hz
Grootte beeld (horizontaal) 59,7 cm
Grootte beeld (verticaal) 33,6 cm
Resolutieklasse QHD
HDR ✖︎
Helderheid 350 cd/m²
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
LED backlight✓︎
Refresh Rate 120 Hz
NTSC-dekking (normaal) 114 procent
Ondersteunde grafische resoluties 2560 x 1440
Ondersteunde video-modi 1440p
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Pixelafstand 0.233 mm
Pixeldichtheid 109 ppi
Reactietijd 4 ms
sRGB-dekking (gemiddeld) 125 procent
Touchscreen ✖︎
Type reactietijdmeting GTG (Gray to Gray)
Contrast Statisch 1.500 : 1
Prestatie
HDCP✓︎
Knippervrije technologie✓︎
Laag-blauw-licht-technologie✓︎
Soort voeding Intern
Multimedia
Geintegreerde Speakers✓︎
Aantal luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 4 W
Ingebouwde webcam ✖︎
Design
Kabelslot sleuf type Kensington
Kleur Product Zwart
LED-indicatoren✓︎
Gebruik Home en Office
Rand voorzijde Zwart
VESA-montage✓︎
Voetenkleur Zwart
Poorten & interfaces
DisplayPort in 1 x
HDMI in 2 x
Geint. USB hub✓︎
Aantal USB Type-A downstream-poorten 4
Aantal USB Type-B-upstreampoorten 1
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Displayport versie 1.2
HDMI✓︎
HDMI versie 2.0
USB-C ✖︎
Versie USB-hub 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Ergonomie
Bereik kantelhoek -5 - 30°
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot✓︎
Portretstand✓︎
Draaibaar✓︎
Horizontaal draaibaar -180 - 180°
Hoogte verstelbaar✓︎
Kantelbaar✓︎
On Screen Display (OSD)✓︎
Pivot hoek -90 - 90°
Scharnier✓︎
Schermdiameter in centimeters 68,6 cm
VESA montage afmetingen 100 x 100
Energie
AC-ingangsfrequentie 50/60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) Niet beschikbaar
Energie-efficiëntieklasse (SDR) D
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 16 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0,5 W
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Stroomverbruik (typisch) 11,28 W
Inhoud van de verpakking
Gebruikershandleiding✓︎
Meegeleverde kabels DisplayPort, HDMI
Staander inbegrepen✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 615 mm
Breedte ( zonder voet ) 615 mm
Diepte 146 mm
Diepte ( zonder voet ) 46 mm
Gewicht 6.23 kg
Gewicht (zonder voet) 4,56 kg
Hoogte 539 mm
Hoogte (zonder voet ) 361 mm
Kenmerken
Verstelbare hoogte (max) 15 cm
Overige specificaties
Hardheid oppervlak 3H
Plug and play✓︎
Beheerfuncties
Aantal On Screen Display-talen 21
Duurzaamheid
Duurzaamheidscertificaten ENERGY STAR, EPEAT, TCO
Technische details
Bevat geen PVC/BFR
HDCP versie 1.4/2.2
KVM switch ✖︎
Waasniveau 25 procent
Certificaten
Certificaten van naleving CB
Product informatie
EAN8721038002294
Vendorcode27B2N3500J/00
Artikelnr1161213
MerkPhilips
Garantie24 maanden
Verkrijgbaar sindsJuni 2025
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie
Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
Vaak samen gekocht met
CLUB3D DisplayPortTM 2.1 DP54TM VESA® Certified Cable 8K120Hz 3m/ 9.84ft
. Levertijd:
Meer productinformatie
20x
ACT 3 meter DisplayPort male - male
37x
. Levertijd:
Meer productinformatie
37x
Vergelijkbare producten
Acer Vero B7 B277U G 27" Quad HD 120Hz IPS monitor
1x
1x
Philips 4000 Series 27B2N4500/00 27" Quad HD 120Hz IPS monitor
MSI Pro MP275Q 27" Quad HD 100Hz IPS monitor
3x