Samsung Essential S4 LS24F430UAUXEN 24" Full HD 100Hz monitor
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 4 werkdagen (dinsdag)
Hoofdafbeelding 0
De Samsung Essential S4 LS24F430UAUXEN is een 24-inch Full-HD monitor met een resolutie van 1920 x 1080 pixels en een verversingssnelheid van 100 Hz. Het IPS-paneel biedt een reactietijd van 5 ms voor vloeiende beeldweergave. Met de USB-C-aansluiting is de monitor eenvoudig te koppelen met laptops en andere apparaten.
Scherm resolutie1920 x 1080 pixels
Scherm Diagonaal24.0 inch (61.0cm)
Refresh Rate100 Hz
USB-C ✓︎
Verkrijgbaar sindsAugustus 2025
EAN8806097198956
VendorcodeLS24F430UAUXEN
Garantie24 maanden
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
182,95
Aantal kleuren 16.7M
HDR ✖︎
Helderheid 300 cd/m²
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
Refresh Rate 100 Hz
NTSC-dekking (normaal) 72 procent
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Pixelafstand 0.275 mm
Schermhelderheid (min) 200 cd/m²
sRGB-dekking (gemiddeld) 99 procent
Prestatie
Game modus✓︎
Knippervrije technologie✓︎
Soort voeding Intern
VESA-montage✓︎
Voetenkleur Zwart
Poorten & interfaces
DisplayPort in 1 x
HDMI in 1 x
Geint. USB hub✓︎
Aantal USB Type-A downstream-poorten 4
Aantal USB Type-C-upstreampoorten 1
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Displayport versie 1.4
USB-C✓︎
USB Power Delivery✓︎
USB-C Alt DP Modus ✖︎
Versie USB-hub 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Ergonomie
Bereik kantelhoek -5 - 24°
Portretstand✓︎
Draaibaar✓︎
Horizontaal draaibaar -10 - 10°
Hoogte verstelbaar✓︎
Kantelbaar✓︎
Pivot hoek -2 - 92°
Scharnier✓︎
Schermdiameter in centimeters 60 cm
VESA montage afmetingen 100 x 100
Energie
AC-ingangsfrequentie 50/60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) Niet beschikbaar
Energie-efficiëntieklasse (SDR) D
Energie-efficiëntieschaal A tot G
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 14 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0,5 W
Stroomverbruik (typisch) 14 W
Inhoud van de verpakking
Meegeleverde kabels HDMI
Staander inbegrepen✓︎
Type standaard HAS standaard
Gewicht en omvang
Breedte 539.9 mm
Breedte ( zonder voet ) 539,9 mm
Diepte 219.7 mm
Diepte ( zonder voet ) 57,2 mm
Gewicht 5.40 kg
Gewicht (zonder voet) 3,5 kg
Hoogte 518.9 mm
Hoogte (zonder voet ) 321,6 mm
Kenmerken
USB Power Delivery Vermogen 90 W
Verstelbare hoogte (max) 13 cm
Overige specificaties
Automatische bronwissel✓︎
Eco-besparing plus✓︎
Duurzaamheid
Duurzaamheidscertificaten EPEAT Gold, TCO
Samsung Eye Saver Mode✓︎
Netwerk
Ethernet LAN✓︎
Product informatie
EAN8806097198956
VendorcodeLS24F430UAUXEN
Artikelnr1163318
MerkSamsung
Garantie24 maanden
Vergelijkbare producten
HP Series 5 Pro 524pu 23,8" Full HD 100Hz IPS USB-C monitor
. Levertijd:
Meer productinformatie
HP Series 5 Pro 524pm 24" Full HD 100Hz IPS USB-C monitor
1x
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
359,00
. Levertijd:
Meer productinformatie
1x
HP E24m G4 24" Full HD 75Hz IPS monitor
2x