LG UW 37U730SA-W.AEU computer 94 cm (37") 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD LCD Wit monitor
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
De LG UW 37U730SA-W.AEU is een professionele 37-inch 4K Ultra HD monitor met indrukwekkende specificaties. Met een resolutie van 3840 x 2160 pixels en een IPS-paneel biedt deze witte monitor uitstekende kleurweergave en brede kijkhoeken. Het display ondersteunt HDR10 en beschikt over een reactietijd van 5 ms, geschikt voor diverse toepassingen. De monitor heeft een 60 Hz verversingssnelheid en een 16:9 schermverhouding. USB-C-connectiviteit verzorgt zowel data- als stroomoverdracht, waardoor het een veelzijdige keuze is voor professionals die een grote, scherpe weergave verlangen.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk LG
Resolutieklasse4K UHD
Scherm resolutie3840 x 2160 pixels
Scherm Diagonaal37.0 inch (94.0cm)
Refresh Rate60 Hz
Schermverhouding16:9
Paneel TypeIPS
HDR TypeHDR10
Reactietijd5 ms
USB-C ✓︎
Verkrijgbaar sindsOktober 2025
Achteraf betalen!
Energielabel
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Beeldscherm
Eigenschap Waarde
Antireflectiescherm✓︎
Backlight type Edge-Lit
Beeldoppervlakte Mat
Paneel Type IPS
Curved ✖︎
Aantal kleuren 1.07B
Schermverhouding 16:9
DDC/CI ✖︎
Gleurengamma DCI-P3 90 procent
Resolutieklasse 4K UHD
HDR✓︎
Helderheid 300 cd/m²
HDR Type HDR10
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
Kleurbereik 90 procent
Kleurstandaard gamut DCI-P3
LED backlight✓︎
Refresh Rate 60 Hz
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Pixelafstand 0.21 mm
Pixeldichtheid 119 ppi
Reactietijd 5 ms
Touchscreen ✖︎
Type reactietijdmeting GTG (Gray to Gray)
Contrast Statisch 1.000 : 1
Prestatie
Game modus ✖︎
HDCP✓︎
Knippervrije technologie✓︎
Laag-blauw-licht-technologie✓︎
Soort voeding Extern
VESA Adaptive Sync-ondersteuning ✖︎
Multimedia
Geintegreerde Speakers✓︎
Aantal luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 10 W
Ingebouwde webcam ✖︎
Design
Frameloos ontwerp ✖︎
Kabelslot sleuf type Kensington
Kleur Product Wit
Gebruik Home en Office
Rand voorzijde Wit
Verlichte standaard ✖︎
VESA-montage✓︎
Voetenkleur Wit
Poorten & interfaces
Aantal DisplayPort-uitgangen 0
HDMI in 2 x
Aantal Thunderbolt 4-poorten 0
Aantal upstream-poorten 1
Geint. USB hub✓︎
Aantal USB Type-A downstream-poorten 2
Aantal USB Type-C-upstreampoorten 1
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Bluetooth✓︎
HDMI✓︎
HDMI versie 1.4
Hoofdtelefoon uit ✖︎
Hoofdtelefoonuitgangen 0
Mini DisplayPort kwantiteit 0
USB-C✓︎
USB Power Delivery✓︎
USB Touch port ✖︎
USB-C Alt DP Modus✓︎
Audio
Ingebouwde microfoon ✖︎
Ergonomie
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot✓︎
Portretstand✓︎
Draaibaar✓︎
Hoogte verstelbaar✓︎
Kantelbaar✓︎
On Screen Display (OSD)✓︎
Scharnier ✖︎
Verbeterd kabelbeheer✓︎
VESA montage afmetingen 100 x 100
Energie
AC-ingangsfrequentie 50/60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) g
Energie-efficiëntieklasse (SDR) g
Energie-efficiëntieschaal A tot G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 43,2 kWu
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 40,5 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0,5 W
Stroomverbruik (typisch) 40,5 W
Inhoud van de verpakking
Afneembare standaard✓︎
Batterijen voor afstandsbediening inbegrepen✓︎
Gebruikershandleiding✓︎
Meegeleverde kabels HDMI
Staander inbegrepen✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 823.7 mm
Breedte ( zonder voet ) 823,7 mm
Diepte 242 mm
Diepte ( zonder voet ) 52,1 mm
Gewicht 11.70 kg
Gewicht (zonder voet) 7,4 kg
Hoogte 640.1 mm
Hoogte (zonder voet ) 483,8 mm
Kenmerken
USB Power Delivery Vermogen 65 W