AOC G4 Q27G4SDR 26.5" Quad HD 360Hz OLED Gaming monitor
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
Hoofdafbeelding 0
15x
De AOC G4 Q27G4SDR is een 27-inch Quad HD gaming monitor met 360Hz vernieuwingsfrequentie en QD-OLED paneel technologie. Met een native resolutie van 2560x1440 pixels en een reactietijd van 0,03ms biedt dit display uitzonderlijke beeldkwaliteit en responsiviteit voor competitieve gamers. Het DisplayHDR 400 True Black certificering zorgt voor indrukwekkende contrast en kleurennauwkeurigheid. De 16:9 schermverhouding en snelle response time maken dit monitor geschikt voor snelle gaming sessies waar precisie cruciaal is.
Scherm resolutie2560 x 1440 pixels
Scherm Diagonaal27.0 inch (68.6cm)
Refresh Rate360 Hz
Schermverhouding16:9
Paneel TypeQD-OLED
HDR TypeDisplayHDR 400 True Black
Reactietijd0.03 ms
Verkrijgbaar sindsDecember 2025
EAN4038986183048
VendorcodeQ27G4SDR
Garantie36 maanden
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
499,00
Megekko Shop Breda
Aanrader
Eigenschap Waarde
Adobe RGB dekking 98 procent
Antireflectiescherm✓︎
Paneel Type QD-OLED
Curved ✖︎
Aantal kleuren 1.07B
Schermverhouding 16:9
Digitale horizontale frequentie 30 - 510 kHz
Digitale verticale frequentie 48 - 360 Hz
Gleurengamma DCI-P3 99,1 procent
Resolutieklasse QHD
HDR✓︎
Helderheid 1000 cd/m²
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
Kleurstandaard gamut Adobe RGB, DCI-P3, sRGB
Refresh Rate 360 Hz
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Pixelafstand 0.229 mm
Pixeldichtheid 110,84 ppi
Reactietijd 0.03 ms
sRGB-dekking (gemiddeld) 147,6 procent
Touchscreen ✖︎
Type reactietijdmeting GTG (Gray to Gray)
Contrast Statisch 150.000 : 1
Prestatie
Sync Technologie Nvidia G-SYNC Compatible, VESA Adaptive Sync
FPS-teller✓︎
HDCP✓︎
Knippervrije technologie✓︎
Laag-blauw-licht-technologie✓︎
Lage invoervertraging✓︎
Local dimming✓︎
Merkspecifieke technologieën Crosshair
Richtpunt✓︎
Schaduwregeling✓︎
Soort voeding Intern
Multimedia
Geintegreerde Speakers ✖︎
Ingebouwde webcam ✖︎
Design
Frameloos ontwerp✓︎
Kabelslot sleuf type Kensington
Kleur Product Rood, Zwart
Gebruik Gaming
Rand voorzijde Zwart
Type bezeldikte Frameloos
DisplayPort in 1 x
HDMI in 2 x
Geint. USB hub✓︎
Aantal USB Type-A downstream-poorten 2
Aantal USB Type-B-upstreampoorten 1
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Displayport versie 1.4
HDMI✓︎
HDMI versie 2.1
Hoofdtelefoon uit✓︎
Hoofdtelefoonuitgangen 1
USB-C ✖︎
Versie USB-hub 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Ergonomie
Bereik kantelhoek -3 - 21,5°
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot✓︎
Portretstand✓︎
Draaibaar✓︎
Horizontaal draaibaar -30 - 30°
Hoogte verstelbaar✓︎
Kantelbaar✓︎
Pivot hoek -90 - 90°
Scharnier✓︎
Schermdiameter in centimeters 67,3 cm
Energie-efficiëntieklasse (HDR) g
Energie-efficiëntieklasse (SDR) F
Energie-efficiëntieschaal A tot G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 29 kWu
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 25 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0,5 W
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Stroomverbruik (typisch) 72 W
Inhoud van de verpakking
Afneembare standaard✓︎
DisplayPort-kabellengte 1,8 m
HDMI-kabellengte 1,8 m
Meegeleverde kabels AC, DisplayPort, HDMI, USB
Gewicht en omvang
Breedte 609.3 mm
Breedte ( zonder voet ) 609,3 mm
Diepte 207.7 mm
Diepte ( zonder voet ) 58,2 mm
Gewicht 6.87 kg
Gewicht (zonder voet) 4,99 kg
Hoogte 537.4 mm
Hoogte (zonder voet ) 357,7 mm
Kenmerken
Verstelbare hoogte (max) 13 cm
Overige specificaties
Hardheid oppervlak 2H
Beheerfuncties
Picture-in-Picture✓︎
Technische details
HDCP versie 2.2
KVM switch ✖︎
Certificaten
Certificaten van naleving CE
Product informatie
EAN4038986183048
VendorcodeQ27G4SDR
Artikelnr1166332
MerkAOC
Garantie36 maanden
Vaak samen gekocht met
ACT Monitorarm 34 inch . gasveer. 1 monitor. ACT Essentials