Je bent nog niet ingelogd
GIGABYTE GS27FCA computer 68,6 cm (27") 1920 x 1080 Pixels Full HD LED Zwart monitor
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
De GIGABYTE GS27FCA is een 27 inch Full HD monitor met 1920 x 1080 pixelresolutie, ideaal voor gaming en professioneel gebruik. Het gebogen VA-paneel met 16:9 beeldverhouding biedt uitstekende contrastwaarden en kleurenweergave. Met een indrukwekkende vernieuwingsfrequentie van 200 Hz en een reactietijd van slechts 1 ms levert dit scherm vloeiende bewegingen en scherpe beeldkwaliteit. Het HDR Ready formaat en de gekromde vorm zorgen voor een meeslepende kijkervaring met verdiepte en immersie.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Gigabyte |
| Resolutieklasse | Full-HD |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Scherm Diagonaal | 27.0 inch (68.6cm) |
| Refresh Rate | 200 Hz |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Paneel Type | VA |
| HDR Type | HDR Ready |
| Reactietijd | 1 ms |
| Curved | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Antireflectiescherm | ✓︎ |
| Backlight type | Edge LED |
| Paneel Type | VA |
| Curved | ✓︎ |
| Aantal kleuren | 16.7M |
| Scherm Diagonaal | 27.0 inch (68.6cm) |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Grootte beeld (horizontaal) | 59,8 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,6 cm |
| Resolutieklasse | Full-HD |
| HDR | ✓︎ |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| HDR Type | HDR Ready |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| Kleurbereik | 108 procent |
| Kleurstandaard gamut | sRGB |
| Refresh Rate | 200 Hz |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:10 |
| Pixelafstand | 0.311 mm |
| Reactietijd (MPRT) | 1 ms |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Reactietijd | 1 ms |
| Schermkromming | 1500 R |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Contrast Statisch | 3.000 : 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sync Technologie | AMD FreeSync Premium |
| Kleurdiepte | 8 Bit |
| Knippervrije technologie | ✓︎ |
| Laag-blauw-licht-technologie | ✓︎ |
| Merkspecifieke technologieën | Black Equalizer, Crosshair |
| Soort voeding | Intern |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✖︎ |
| Ingebouwde webcam | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| Gebruik | Gaming |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Voetenkleur | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort in | 1 x |
| HDMI in | 2 x |
| Geint. USB hub | ✖︎ |
| Mini jack (3.5mm) aansluitingen | ✓︎ |
| Displayport versie | 1.4 |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.0 |
| Hoofdtelefoon uit | ✓︎ |
| USB-C | ✖︎ |
| USB Power Delivery | ✖︎ |
| USB-C Alt DP Modus | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -5 - 20° |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Portretstand | ✖︎ |
| Draaibaar | ✖︎ |
| Hoogte verstelbaar | ✖︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| On Screen Display (OSD) | ✓︎ |
| Scharnier | ✖︎ |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | g |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | D |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 32 kWu |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 17 kWu |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 20 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | HDMI |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Staander inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 610.5 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 610,5 mm |
| Diepte | 205.4 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 78,3 mm |
| Gewicht | 4.59 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 4,12 kg |
| Hoogte | 434.4 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 362,5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| KVM switch | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4719331877682 |
| Vendorcode | GS27FCA |
| Artikelnr | 1168075 |
| Merk | Gigabyte |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd
✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





