Je bent nog niet ingelogd
MSI MAG 345CQRF E20 computer 86,4 cm (34") 3440 x 1440 Pixels UltraWide Dual Quad HD Zwart monitor
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
De MSI MAG 345CQRF E20 is een ultrawide gaming monitor met 34 inch curved VA-paneel en UWQHD-resolutie van 3440 x 1440 pixels. Met een indrukwekkende verversingsfrequentie van 200 Hz en reactietijd van 0.5 ms biedt deze monitor een vloeiende beeldweergave voor dynamische games en toepassingen. Het ultrawide 21:9 formaat en HDR Ready ondersteuning zorgen voor een immersieve visuele ervaring. Het gekromde schermdesign bevordert een ergonomische kijkervaring met een breed gezichtsveld.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | MSI |
| Resolutieklasse | UWQHD |
| Scherm resolutie | 3440 x 1440 pixels |
| Scherm Diagonaal | 34.0 inch (86.4cm) |
| Refresh Rate | 200 Hz |
| Schermverhouding | 21:9 |
| Paneel Hoofdtype | VA |
| Paneel Type | VA |
| HDR Type | HDR Ready |
| Reactietijd | 0.5 ms |
| Curved | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Antireflectiescherm | ✓︎ |
| Paneel Type | VA |
| Curved | ✓︎ |
| Aantal kleuren | 1.07B |
| Scherm Diagonaal | 34.0 inch (86.4cm) |
| Schermverhouding | 21:9 |
| Contrast ratio (dynamisch) | 100000000:1 |
| Paneel Hoofdtype | VA |
| Frequentiebereik horizontaal | 70,51 - 285,31 kHz |
| Frequentiebereik verticaal | 48 - 200 Hz |
| Gleurengamma DCI-P3 | 90 procent |
| Grootte beeld (horizontaal) | 79,7 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,4 cm |
| Resolutieklasse | UWQHD |
| HDR | ✓︎ |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| HDR Type | HDR Ready |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| Kleurbereik | 90 procent |
| Kleurstandaard gamut | DCI-P3 |
| Refresh Rate | 200 Hz |
| NTSC-dekking (normaal) | 88 procent |
| Ondersteunde grafische resoluties | 3440 x 1440 |
| Ondersteunde video-modi | 1440p |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 21:9 |
| Pixelafstand | 0.232 mm |
| Scherm resolutie | 3440 x 1440 pixels |
| Reactietijd | 0.5 ms |
| Schermkromming | 1000 R |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 110 procent |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Contrast Statisch | 3.500 : 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sync Technologie | AMD FreeSync Premium |
| Soort voeding | Extern |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✖︎ |
| Ingebouwde webcam | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frameloos ontwerp | ✓︎ |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| Gebruik | Gaming |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Voetenkleur | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort in | 1 x |
| HDMI in | 2 x |
| Geint. USB hub | ✖︎ |
| Displayport versie | 1.4 |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.0 |
| Hoofdtelefoon uit | ✓︎ |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| USB-C | ✖︎ |
| USB Power Delivery | ✖︎ |
| USB-C Alt DP Modus | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -5 - 20° |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Portretstand | ✓︎ |
| Draaibaar | ✓︎ |
| Horizontaal draaibaar | -30 - 30° |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| Pivot hoek | -1,5 - 1,5° |
| Scharnier | ✓︎ |
| Schermdiameter in centimeters | 86,36 cm |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-adapter, uitgangsspanning | 19 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | g |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | F |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 57 kWu |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 31 kWu |
| Stroom | 3.42 A |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | AC, DisplayPort |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Staander inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 797.5 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 797,5 mm |
| Diepte | 332.3 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 158,2 mm |
| Gewicht | 7.75 kg |
| Hoogte | 518.9 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 363 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verstelbare hoogte (max) | 10 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| KVM switch | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711377392440 |
| Vendorcode | 9S6-3DD14H-030 |
| Artikelnr | 1168836 |
| Merk | MSI |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd
✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




