Je bent nog niet ingelogd
MSI Pro MP245PHG E14 computer 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 Pixels Full HD LCD Zwart monitor
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
De MSI Pro MP245PHG E14 is een 24-inch Full HD monitor met 1920x1080 pixelresolutie, ideaal voor kantoor- en thuiswerk. Met een 144 Hz verversingsfrequentie en 4 ms reactietijd biedt deze IPS-panelmonitor vloeiende beeldweergave. Het 16:9 beeldverhouding maakt hem geschikt voor diverse toepassingen. De compacte afmetingen en zwart design passen in elke werkruimte.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | MSI |
| Resolutieklasse | Full-HD |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Scherm Diagonaal | 24.0 inch (61.0cm) |
| Refresh Rate | 144 Hz |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Paneel Type | IPS |
| Reactietijd | 4 ms |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
| EAN | 4711377318471 |
| Vendorcode | 9S6-3PE69M-001 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Adobe RGB dekking | 84 procent |
| Antireflectiescherm | ✓︎ |
| Paneel Type | IPS |
| Curved | ✖︎ |
| Aantal kleuren | 16.7M |
| Scherm Diagonaal | 24.0 inch (61.0cm) |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Contrast ratio (dynamisch) | 100000000:1 |
| Frequentiebereik horizontaal | 52,85 - 158,54 kHz |
| Frequentiebereik verticaal | 48 - 144 Hz |
| Gleurengamma DCI-P3 | 82 procent |
| Grootte beeld (horizontaal) | 52,7 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 29,6 cm |
| Resolutieklasse | Full-HD |
| HDR | ✓︎ |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| Kleurbereik | 82 procent |
| Kleurstandaard gamut | DCI-P3 |
| Refresh Rate | 144 Hz |
| Ondersteunde grafische resoluties | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelafstand | 0.275 mm |
| Reactietijd (MPRT) | 1 ms |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Reactietijd | 4 ms |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 106 procent |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Contrast Statisch | 1.500 : 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sync Technologie | AMD FreeSync |
| Kleurdiepte | 8 Bit |
| Knippervrije technologie | ✓︎ |
| Laag-blauw-licht-technologie | ✓︎ |
| Soort voeding | Intern |
| VESA Adaptive Sync-ondersteuning | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✓︎ |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Gemiddeld vermogen | 4 W |
| Ingebouwde webcam | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frameloos ontwerp | ✓︎ |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| Gebruik | Home en Office |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Voetenkleur | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort in | 1 x |
| HDMI in | 1 x |
| Geint. USB hub | ✓︎ |
| Aantal USB Type-A downstream-poorten | 2 |
| Displayport versie | 2.1a |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.0 |
| Hoofdtelefoon uit | ✓︎ |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| USB Power Delivery | ✓︎ |
| Versie USB-hub | 2.0 / 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| VGA in | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -5 - 20° |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Portretstand | ✓︎ |
| Draaibaar | ✓︎ |
| Horizontaal draaibaar | -45 - 45° |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| Pivot hoek | -90 - 90° |
| Scharnier | ✓︎ |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | g |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | E |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 25 kWu |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 18 kWu |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | HDMI |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Staander inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 539.4 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 539,4 mm |
| Diepte | 226.9 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 51,7 mm |
| Gewicht | 5.55 kg |
| Hoogte | 519.3 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 314,7 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery Vermogen | 65 W |
| Verstelbare hoogte (max) | 13 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ophangsysteem voor aan de muur | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CB, CE, UKCA |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711377318471 |
| Vendorcode | 9S6-3PE69M-001 |
| Artikelnr | 1168860 |
| Merk | MSI |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd
✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





