Je bent nog niet ingelogd
DELL Pro P2226H 22" Full HD 100Hz IPS monitor
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
De DELL Pro P2226H is een 22 inch Full HD monitor met IPS-paneel, ontworpen voor professioneel gebruik. Met een resolutie van 1920 x 1080 pixels en 100 Hz refresh rate biedt dit display vloeiende beeldweergave. De 8 ms reactietijd zorgt voor responsieve prestaties, terwijl het 16:9 format optimaal geschikt is voor standaardwerk. De monitor beschikt over USB-C-connectiviteit voor eenvoudige kabelintegratie. Het IPS-paneel garandeert brede kijkhoeken en nauwkeurige kleurweergave, wat de monitor geschikt maakt voor diverse werkzaamheden in kantoor- en creatieve omgevingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Dell |
| Resolutieklasse | Full-HD |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Scherm Diagonaal | 22.0 inch (55.9cm) |
| Refresh Rate | 100 Hz |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Paneel Type | IPS |
| Reactietijd | 8 ms |
| USB-C | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
| EAN | 5397321029380 |
| Vendorcode | DELL-P2226H |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Antireflectiescherm | ✓︎ |
| Backlight type | Edge LED |
| Paneel Type | IPS |
| Curved | ✖︎ |
| Aantal kleuren | 16.7M |
| Scherm Diagonaal | 22.0 inch (55.9cm) |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Digitale horizontale frequentie | 30 - 114 kHz |
| Digitale verticale frequentie | 48 - 100 Hz |
| Grootte beeld (diagonaal) | 54,6 cm |
| Grootte beeld (horizontaal) | 47,6 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 26,8 cm |
| Resolutieklasse | Full-HD |
| HDR | ✖︎ |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| LED backlight | ✓︎ |
| Refresh Rate | 100 Hz |
| Ondersteunde grafische resoluties | 640 x 480 (VGA), 720 x 400, 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA), 1152 x 864 (XGA+), 1280 x 1024 (SXGA), 1600 x 900, 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Ondersteunde video-modi | 1080p, 720p, 576p, 480p |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelafstand | 0.248 mm |
| Pixeldichtheid | 102 ppi |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Reactietijd | 8 ms |
| Responstijd (min) | 5 ms |
| Schermhelderheid (piek) | 300 cd/m² |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 99 procent |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Contrast Statisch | 1.500 : 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sync Technologie | ✖︎ |
| HDCP | ✓︎ |
| Kleurdiepte | 8 Bit |
| Knippervrije technologie | ✓︎ |
| Laag-blauw-licht-technologie | ✓︎ |
| Soort voeding | Intern |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✖︎ |
| Ingebouwde webcam | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Grijs |
| Gebruik | Home en Office |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort in | 1 x |
| HDMI in | 1 x |
| Geint. USB hub | ✓︎ |
| Aantal USB Type-A downstream-poorten | 3 |
| Aantal USB Type-B-upstreampoorten | 1 |
| Aantal USB Type-C downstreampoorten | 1 |
| Displayport versie | 1.4 |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 1.4 |
| Hoofdtelefoon uit | ✖︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery | ✓︎ |
| USB-C Alt DP Modus | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -5 - 21° |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Portretstand | ✓︎ |
| Draaibaar | ✓︎ |
| Horizontaal draaibaar | -45 - 45° |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| Pivot hoek | -90 - 90° |
| Scharnier | ✓︎ |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | Niet beschikbaar |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | D |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 11 kWu |
| Stroom | 1.5 A |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 10,9 W |
| Vermogensverbruik (max) | 60 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afneembare standaard | ✓︎ |
| DisplayPort-kabellengte | 1,8 m |
| Meegeleverde kabels | DisplayPort |
| Staander inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen (B x D x H) met voet | 249,8 x 181,75 x 410,8 mm |
| Bezel breedte (bovenkant) | 6 mm |
| Bezel breedte (zijkant) | 6 mm |
| Breedte | 488.1 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 488,1 mm |
| Diepte | 181.8 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 50 mm |
| Gewicht | 4.08 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 2,58 kg |
| Hoogte | 482.4 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 285,8 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery Vermogen | 15 W |
| Verstelbare hoogte (max) | 15 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bezel breedte (onderkant) | 1,2 cm |
| Hardheid oppervlak | 3H |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, TCO, TCO10, EPEAT, EPEAT Gold, EPEAT Climate + |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevat geen | PVC/BFR, Arsenicum, Kwik |
| HDCP versie | 1.4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5397321029380 |
| Vendorcode | DELL-P2226H |
| Artikelnr | 1169089 |
| Merk | Dell |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯






