Je bent nog niet ingelogd
Acer Predator X27 X27UZ1bmiiprx 26.5" Quad HD 280Hz OLED monitor
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (vrijdag)
Nieuw
❮
❯
❮
❯
De Acer Predator X27 QD-OLED is een geavanceerde 26,5-inch gaming monitor met QD-OLED-technologie. Met een resolutie van 2560 x 1440 pixels (Quad HD) biedt hij scherpe beeldweergave voor gaming en creatief werk. De monitor is ontworpen voor prestaties en visuele kwaliteit, met ondersteuning voor snelle refresh rates en responsieve beeldweergave. De OLED-paneltechnologie zorgt voor diepzwart en hoog contrast. Dit model uit de Predator-lijn richt zich op gebruikers die professioneel niveau performance en beeldkwaliteit zoeken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Acer |
| Resolutieklasse | QHD |
| Scherm resolutie | 2560 x 1440 pixels |
| Scherm Diagonaal | 27.0 inch (68.6cm) |
| Refresh Rate | 280 Hz |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Paneel Type | OLED, QD-OLED |
| HDR Type | DisplayHDR 400 True Black |
| Reactietijd | 0.03 ms |
| Verkrijgbaar sinds | April 2026 |
| EAN | 4711474641595 |
| Vendorcode | UM.GXXEE.113 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Paneel Type | OLED, QD-OLED |
| Curved | ✖︎ |
| Aantal kleuren | 1.07B |
| Scherm Diagonaal | 27.0 inch (68.6cm) |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Digitale horizontale frequentie | 71 - 355 kHz |
| Digitale verticale frequentie | 48 - 280 Hz |
| Gleurengamma DCI-P3 | 99 procent |
| Grootte beeld (horizontaal) | 59 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,4 cm |
| Resolutieklasse | QHD |
| HDR | ✓︎ |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| HDR Type | DisplayHDR 400 True Black |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| Refresh Rate | 280 Hz |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelafstand | 0.229 mm |
| Pixeldichtheid | 111 ppi |
| Scherm resolutie | 2560 x 1440 pixels |
| Reactietijd | 0.03 ms |
| Schermhelderheid (piek) | 1000 cd/m² |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Contrast Statisch | 1.500.000 : 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sync Technologie | AMD FreeSync Premium Pro, Nvidia G-SYNC Compatible |
| Kleurdiepte | 10 Bit |
| Knippervrije technologie | ✓︎ |
| Laag-blauw-licht-technologie | ✓︎ |
| Soort voeding | Extern |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✓︎ |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Gemiddeld vermogen | 10 W |
| Ingebouwde webcam | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| Gebruik | Gaming |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort in | 1 x |
| HDMI in | 2 x |
| DisplayPort-uitgangsversie | 1.4 |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.1 |
| Hoofdtelefoon uit | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -5 - 20° |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Portretstand | ✓︎ |
| Draaibaar | ✓︎ |
| Horizontaal draaibaar | -20 - 20° |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| Pivot hoek | -90 - 90° |
| Scharnier | ✓︎ |
| Schermdiameter in centimeters | 69 cm |
| VESA montage afmetingen | 75 x 75 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-adapter, uitgangsspanning | 24 V |
| AC-ingangsfrequentie | 60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 230 V |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | g |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | F |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 57 kWu |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 25 kWu |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 25 W |
| Vermogensverbruik (max) | 120 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | HDMI |
| Staander inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 610.7 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 610,7 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 65 mm |
| Diepte | 312,9 mm |
| Gewicht | 5.55 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 3,55 kg |
| Hoogte | 546 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 351,7 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verstelbare hoogte (max) | 12 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Hardheid oppervlak | 3H |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Picture-in-Picture | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | MPR II |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde software | VisionCare 1.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711474641595 |
| Vendorcode | UM.GXXEE.113 |
| Artikelnr | 1169503 |
| Merk | Acer |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
Nieuw
❮
❯
❮
❯





