Je bent nog niet ingelogd
LG Ultragear 52G930B 52" 5K2K Ultrawide 240Hz Gaming monitor
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 werkdag (maandag)
❮
❯
De LG 52G930B-B.AEU is een ultrawide curved monitor met 52 inch schermdiagonaal en 5K UHD resolutie van 5120 x 2160 pixels. Met een verfrissingsfrequentie van 240 Hz en reactietijd van 1 ms biedt deze monitor uitstekende prestaties voor gaming en professioneel werk. Het curved VA-paneel met 21:9 beeldverhouding en HDR10-ondersteuning zorgt voor diepte en contrast. USB-C-connectiviteit maakt het een veelzijdig apparaat voor verschillende toepassingen en workflows.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | LG |
| Resolutieklasse | 5K UHD |
| Scherm resolutie | 5120 x 2160 pixels |
| Scherm Diagonaal | 52.0 inch (132.1cm) |
| Refresh Rate | 240 Hz |
| Schermverhouding | 21:9 |
| Paneel Hoofdtype | VA |
| Paneel Type | VA |
| HDR Type | HDR10 |
| Reactietijd | 1 ms |
| Curved | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | April 2026 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 1899,00
laatste 90 dagen: 1899,00
1799,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Antireflectiescherm | ✓︎ |
| Backlight type | RGB LED |
| Paneel Type | VA |
| Curved | ✓︎ |
| Aantal kleuren | 1.07B |
| Scherm Diagonaal | 52.0 inch (132.1cm) |
| Schermverhouding | 21:9 |
| Paneel Hoofdtype | VA |
| Resolutieklasse | 5K UHD |
| HDR | ✓︎ |
| Helderheid | 320 cd/m² |
| HDR Type | HDR10 |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| Kleurbereik | 95 procent |
| Kleurstandaard gamut | DCI-P3 |
| LED backlight | ✓︎ |
| Refresh Rate | 240 Hz |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 21:9 |
| Pixelafstand | 0.236 mm |
| Scherm resolutie | 5120 x 2160 pixels |
| Reactietijd | 1 ms |
| Schermhelderheid (piek) | 400 cd/m² |
| Schermkromming | 1000 R |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Contrast Statisch | 4.000 : 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sync Technologie | AMD FreeSync Premium |
| FPS-teller | ✓︎ |
| VESA Adaptive Sync-ondersteuning | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde webcam | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Gebruik | Gaming |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort in | 1 x |
| HDMI in | 2 x |
| Geint. USB hub | ✓︎ |
| Aantal USB Type-C downstreampoorten | 2 |
| Aantal USB Type-C-upstreampoorten | 1 |
| Bluetooth | ✖︎ |
| Displayport versie | 2.1 |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.1 |
| Hoofdtelefoon uit | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Portretstand | ✓︎ |
| Draaibaar | ✓︎ |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| Schermdiameter in centimeters | 131 cm |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | g |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | g |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 96 kWu |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 64 kWu |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (PowerSave) | 0,5 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | DisplayPort, HDMI |
| Staander inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte ( zonder voet ) | 1174,6 mm |
| Breedte | 1174,6 mm |
| Diepte | 350 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 247,3 mm |
| Gewicht | 16.80 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 12,2 kg |
| Hoogte | 713.1 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 544,3 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery Vermogen | 90 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ophangsysteem voor aan de muur | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wifi | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8806096750360 |
| Vendorcode | 52G930B-B |
| Artikelnr | 1169634 |
| Merk | LG |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯


