Samsung Odyssey LS27HG612SUXEN 27" Quad HD 240Hz OLED Gaming monitor
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
1x
De Samsung Odyssey LS27HG612SUXEN is een 27-inch gamingmonitor met QHD-resolutie (2560 x 1440 pixels) en revolutionaire QD-OLED-paneeltechnologie. Met een indrukwekkende vernieuwingsfrequentie van 240 Hz en extreem snelle reactietijd van 0,03 ms biedt deze monitor uitstekende prestaties voor competitieve gaming. Het 16:9-schermformat en HDR10+-ondersteuning zorgen voor immersieve beeldkwaliteit met levendige kleuren en diep contrast. Ideaal voor gamers die maximale responsiviteit en visuele kwaliteit nastreven.
Scherm resolutie2560 x 1440 pixels
Scherm Diagonaal27.0 inch (68.6cm)
Refresh Rate240 Hz
Schermverhouding16:9
Paneel TypeQD-OLED
HDR TypeHDR10+
Reactietijd0.03 ms
Verkrijgbaar sindsApril 2026
EAN8806097910381
VendorcodeLS27HG612SUXEN
Eigenschap Waarde
Paneel Type QD-OLED
Curved ✖︎
Aantal kleuren 1.07B
Schermverhouding 16:9
Grootte beeld (horizontaal) 59 cm
Grootte beeld (verticaal) 33,4 cm
Resolutieklasse QHD
HDR✓︎
Helderheid 200 cd/m²
HDR Type HDR10+
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
Kleurbereik 99 procent
Refresh Rate 240 Hz
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Pixelafstand 0.233 mm
Quantum-dotkleurtechnologie✓︎
Reactietijd 0.03 ms
Schermhelderheid (min) 190 cd/m²
Schermhelderheid (piek) 400 cd/m²
Touchscreen ✖︎
Type reactietijdmeting GTG (Gray to Gray)
Contrast Statisch 1.000.000 : 1
Prestatie
Sync Technologie AMD FreeSync Premium, Nvidia G-SYNC Compatible
HDCP✓︎
Knippervrije technologie✓︎
Soort voeding Extern
Spelkenmerken Super Arena Gaming UX
Kleur Product Zwart
Gebruik Gaming
VESA-montage✓︎
Voetenkleur Zwart
Poorten & interfaces
DisplayPort in 1 x
HDMI in 1 x
Geint. USB hub ✖︎
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Displayport versie 1.4
HDMI✓︎
HDMI versie 2.1
Hoofdtelefoon uit✓︎
USB-C ✖︎
USB Power Delivery ✖︎
USB-C Alt DP Modus ✖︎
Ergonomie
Bereik kantelhoek -3 - 25°
Black eQualizer functie✓︎
Portretstand✓︎
Draaibaar✓︎
Horizontaal draaibaar -45 - 45°
Scharnier✓︎
Schermdiameter in centimeters 67 cm
VESA montage afmetingen 100 x 100
Energie
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) g
Energie-efficiëntieklasse (SDR) E
Energie-efficiëntieschaal A tot G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 72 kWu
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 20 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0,5 W
Stroomverbruik (typisch) 20,4 W
Vermogensverbruik (max) 78 W
Inhoud van de verpakking
Meegeleverde kabels DisplayPort, HDMI
Staander inbegrepen✓︎
Type standaard HAS standaard
Gewicht en omvang
Breedte 609.9 mm
Breedte ( zonder voet ) 609,9 mm
Diepte 250.2 mm
Diepte ( zonder voet ) 57 mm
Gewicht 3.80 kg
Gewicht (zonder voet) 2,5 kg
Hoogte 512.7 mm
Hoogte (zonder voet ) 359,3 mm