Je bent nog niet ingelogd
ASRock PG32QFT 32" Quad HD 180Hz IPS Gaming monitor
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
De ASRock PG32QFT is een 32-inch gaming monitor met QHD-resolutie van 2560x1440 pixels. Het IPS-paneel biedt brede kijkhoeken en accurate kleurweergave, terwijl de 180Hz verversingssnelheid vloeiende beeldweergave mogelijk maakt. Met een reactietijd van 1ms en DisplayHDR 400-ondersteuning levert dit monitor uitstekende visuele prestaties voor gaming en professioneel gebruik. De 16:9 schermverhouding biedt een immersieve kijkervaring op dit grote schermformaat.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asrock |
| Resolutieklasse | QHD |
| Scherm resolutie | 2560 x 1440 pixels |
| Scherm Diagonaal | 32.0 inch (81.3cm) |
| Refresh Rate | 180 Hz |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Paneel Type | IPS |
| HDR Type | DisplayHDR 400 |
| Reactietijd | 1 ms |
| Verkrijgbaar sinds | April 2026 |
| EAN | 4711581492219 |
| Vendorcode | 90LXA0X0-A0E0A0J |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Antireflectiescherm | ✓︎ |
| Paneel Type | IPS |
| Curved | ✖︎ |
| Aantal kleuren | 16.7M |
| Scherm Diagonaal | 32.0 inch (81.3cm) |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Gleurengamma DCI-P3 | 97 procent |
| Grootte beeld (horizontaal) | 69,8 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 39,3 cm |
| Resolutieklasse | QHD |
| HDR | ✓︎ |
| Helderheid | 400 cd/m² |
| HDR Type | DisplayHDR 400 |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| Refresh Rate | 180 Hz |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelafstand | 0.273 mm |
| Scherm resolutie | 2560 x 1440 pixels |
| Reactietijd | 1 ms |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 151 procent |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Contrast Statisch | 1.000 : 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sync Technologie | AMD FreeSync |
| Knippervrije technologie | ✓︎ |
| Laag-blauw-licht-technologie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✖︎ |
| Ingebouwde webcam | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Gebruik | Gaming |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort in | 1 x |
| HDMI in | 2 x |
| Displayport versie | 1.4 |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.0 |
| Hoofdtelefoon uit | ✓︎ |
| Geint. USB hub | ✖︎ |
| USB-C | ✖︎ |
| USB Power Delivery | ✖︎ |
| USB-C Alt DP Modus | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -5 - 20° |
| Portretstand | ✓︎ |
| Draaibaar | ✓︎ |
| Horizontaal draaibaar | -20 - 20° |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 90 - 264 V |
| Stroom | 1.5 A |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (PowerSave) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 31 W |
| Vermogensverbruik (max) | 70 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort-kabellengte | 1,5 m |
| HDMI-kabellengte | 1,5 m |
| Meegeleverde kabels | AC, DisplayPort, HDMI |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 714 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 714 mm |
| Diepte | 279 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 56 mm |
| Gewicht | 9.99 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 7,4 kg |
| Hoogte | 585 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 424 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verstelbare hoogte (max) | 10 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Lengte stroomkabel | 1,5 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711581492219 |
| Vendorcode | 90LXA0X0-A0E0A0J |
| Artikelnr | 1170473 |
| Merk | ASRock |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





