Samsung Essential S3 LS24D302GAUXEN 24" Full HD 100Hz IPS monitor
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
Hoofdafbeelding 0
11x
De Samsung Essential S3 LS24D302GAUXEN is een 24-inch Full HD monitor met een IPS-paneel en een verversingssnelheid van 100 Hz. Het scherm biedt een resolutie van 1920 x 1080 pixels en een snelle reactietijd van 5 ms, waardoor het geschikt is voor zowel dagelijks gebruik als lichte gaming. De 16:9 beeldverhouding zorgt voor een natuurlijke weergave van content. Deze monitor is een solide keuze voor gebruikers op zoek naar een betrouwbaar en betaalbaar Full HD-display.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Samsung
ResolutieklasseFull-HD
Scherm resolutie1920 x 1080 pixels
Scherm Diagonaal24.0 inch (61.0cm)
Refresh Rate100 Hz
Schermverhouding16:9
Paneel TypeIPS
Reactietijd5 ms
Verkrijgbaar sindsDecember 2024
EAN8806095803067
VendorcodeLS24D302GAUXEN
Garantie24 maanden
Toon meer
109,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
30 dagen bedenktermijn!
24 maanden garantie!
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Beeldscherm
Eigenschap Waarde
Paneel Type IPS
Curved ✖︎
Aantal kleuren 16.7M
Schermverhouding 16:9
Grootte beeld (horizontaal) 52,7 cm
Grootte beeld (verticaal) 29,6 cm
Resolutieklasse Full-HD
HDR✓︎
Helderheid 250 cd/m²
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
Kleurstandaard gamut NTSC
LED backlight ✖︎
Marketingnaam dynamische contrastratio Mega Contrast
Refresh Rate 100 Hz
NTSC-dekking (normaal) 72 procent
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Pixelafstand 0.275 mm
Reactietijd 5 ms
Schermhelderheid (min) 200 cd/m²
Touchscreen ✖︎
Type reactietijdmeting GTG (Gray to Gray)
Contrast Statisch 1.000 : 1
Prestatie
Knippervrije technologie✓︎
Soort voeding Extern
Multimedia
Geintegreerde Speakers ✖︎
Ingebouwde webcam ✖︎
Design
Kleur Product Zwart
Gebruik Home en Office
VESA-montage✓︎
Poorten & interfaces
HDMI in 1 x
Geint. USB hub ✖︎
Aantal USB Type-B-upstreampoorten 0
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
HDMI✓︎
HDMI versie 1.4
Hoofdtelefoon uit ✖︎
Mini DisplayPort kwantiteit 0
USB-C ✖︎
VGA in 1 x
Audio
Ingebouwde microfoon ✖︎
Ergonomie
Bereik kantelhoek -2 - 21°
Portretstand ✖︎
Draaibaar ✖︎
Hoogte verstelbaar ✖︎
Kantelbaar✓︎
On Screen Display (OSD) ✖︎
Schermdiameter in centimeters 60 cm
VESA montage afmetingen 100 x 100
Energie
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) Niet beschikbaar
Energie-efficiëntieklasse (SDR) E
Energie-efficiëntieschaal A tot G
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 15 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0,5 W
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Stroomverbruik (typisch) 15 W
Vermogensverbruik (max) 25 W
Inhoud van de verpakking
Meegeleverde kabels HDMI
Type standaard Eenvoudige standaard
Gewicht en omvang
Breedte 540.7 mm
Breedte ( zonder voet ) 540,7 mm
Diepte 175.1 mm
Diepte ( zonder voet ) 36,2 mm
Gewicht 2.40 kg
Gewicht (zonder voet) 2 kg
Hoogte 428.5 mm
Hoogte (zonder voet ) 320,4 mm
Overige specificaties
Afbeeldingsgrootte Y
Lengte stroomkabel 1,5 m
Uitschakeltimer plus✓︎
Technische details
KVM switch ✖︎
Samsung Eye Saver Mode✓︎
Netwerk
Ethernet LAN ✖︎
Wifi ✖︎
TV-tuner
Formaat digitaal signaal Niet ondersteund
Product informatie
EAN8806095803067
VendorcodeLS24D302GAUXEN
Artikelnr1627032
MerkSamsung
Garantie24 maanden
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie
Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
Productinformatie
De opvolger van de 24T350, op alle fronten verbeterd!
Minimalistisch design, maximale concentratie. Het randloze scherm geeft elke omgevingeen strakke en moderne uitstraling. In een opstelling met meerdere monitoren zijn de schermen naadloos uitgelijnd voor een vrijwel ononderbroken zicht zonder afleiding. Dankzij het 75Hz IPS scherm worden beelden helder, kleurrijk en vloeiend weergegeven.
Toon meer
Vergelijkbare producten
HP Series 3 Pro 324pf 23,8" Full HD 100Hz IPS monitor