ASRock Phantom Gaming PG27FFX1B 27"Full HD 520Hz IPS Gaming monitor
3x
De ASRock Phantom Gaming PG27FFX1B is een 27-inch Full HD-monitor met een verbluffende verversingssnelheid van 520 Hz en een IPS-paneel voor levendige kleuren en brede kijkhoeken. Met een reactietijd van slechts 1 milliseconde en ondersteuning voor DisplayHDR 400 biedt deze monitor een uitzonderlijke gaming-ervaring voor liefhebbers van snelle, nauwkeurige actiespellen.
Scherm resolutie1920 x 1080 pixels
Scherm Diagonaal27.0 inch (68.6cm)
Refresh Rate520 Hz
Reactietijd1 ms
Verkrijgbaar sindsNovember 2025
EAN4710483947186
Vendorcode90LXA0L0-A0E0A0J
Aantal kleuren 16.7M
Schermverhouding 16:9
Gleurengamma DCI-P3 94 procent
Grootte beeld (horizontaal) 59,7 cm
Grootte beeld (verticaal) 33,6 cm
Resolutieklasse Full-HD
HDR✓︎
Helderheid 400 cd/m²
Kijkhoek verticaal 178 graden
Refresh Rate 520 Hz
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Pixelafstand 0.311 mm
Reactietijd 1 ms
sRGB-dekking (gemiddeld) 123 procent
Type reactietijdmeting GTG (Gray to Gray)
Contrast Statisch 1.000 : 1
Prestatie
Sync Technologie AMD FreeSync Premium
Aantal luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 4 W
Gebruik Gaming
VESA-montage✓︎
Geint. USB hub✓︎
Aantal USB Type-A downstream-poorten 2
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Displayport versie 1.4
HDMI✓︎
HDMI versie 2.1
Hoofdtelefoon uit✓︎
Ergonomie
Bereik kantelhoek -5 - 20°
Energie
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Stroomverbruik (PowerSave) 0,5 W
Vermogensverbruik (max) 68 W
HDMI-kabellengte 1,5 m
Meegeleverde kabels AC, DisplayPort, HDMI
Snelstartgids✓︎
Staander inbegrepen✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 614 mm
Breedte ( zonder voet ) 614 mm
Diepte 237 mm
Diepte ( zonder voet ) 56 mm
Gewicht 5.80 kg
Gewicht (zonder voet) 5,35 kg
Hoogte 460 mm
Hoogte (zonder voet ) 366 mm
Overige specificaties
Lengte stroomkabel 1,5 m
Technische details
KVM switch ✖︎
Product informatie
EAN4710483947186
Vendorcode90LXA0L0-A0E0A0J
Artikelnr1717036
MerkASRock
Garantie36 maanden
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
Vergelijkbare producten
KOORUI G2711P 27" Full HD 200Hz IPS Gaming monitor
. Levertijd:
Meer productinformatie
HP OMEN 27" Full HD 165Hz IPS Gaming monitor
7x